reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

udało mi się umówić prywatnie do ginekologa dopiero na poniedziałek.

Lekarz i tak jeszvze nic nie zobaczy prawdopodobnie więc jedyne co możesz zrobić to czekać chociaż doskonale wiem jakie to trudne 🥺
Zanim jednak posypią się złote rady ja poproszę żebyś nie brała żadnego progesteronu (jeśli wcześniej nie miałaś oczywiście zaleconego) chociaż do czasu ponownej bety i oznaczenia proga 🙏🤍
 
reklama
Czy Wam testy owu po piku nadal pokazują dość ciemne kreski? jeśli tam to prze jaki czas? i cz to jest ok?
 
Lekarz i tak jeszvze nic nie zobaczy prawdopodobnie więc jedyne co możesz zrobić to czekać chociaż doskonale wiem jakie to trudne 🥺
Zanim jednak posypią się złote rady ja poproszę żebyś nie brała żadnego progesteronu (jeśli wcześniej nie miałaś oczywiście zaleconego) chociaż do czasu ponownej bety i oznaczenia proga 🙏🤍
wiem, ze nie ma sensu brania progesteronu w moim przypadku.

Przy ostatnim poronieniu nie chciałam brać niczego na podtrzymanie bo wiedziałam, ze w moim przypadku to tylko przedłuży poronienie.
Chce tylko by lekarka sprawdziła czy to nie jest ciąża pozamaciczna bo bardzo jajnik mnie boli.

Dziękuje za wszystkie rady i wskazówki. Jesteście nieocenione
 
to moja idolka z dzieciństwa 😅 miałam własnoręcznie przygotowane akcesoria, które pozwalały mi się w nią przeobrażać 🤣🐽 i zasmuca mnie, że większość ludzi nie kojarzy tej zacnej postaci 🥹 ale sprawiałaś właśnie, że powraca mi wiara w ten naród, akurat tak przed snem 😉
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą i rozumem zło przezwyciężę! 😀
Hej dziewczyny. Byłam u gina i mam zmianę krwotoczna na lewym jajniku (nie wypytałem jakich jest rozmiarów bo myślałam że sobie tylko sprawdzę czy owu byla) byłam trochę zaskoczona. Zakładam że może to torbiel krwotoczna więc moje pytanie jak długo się taka wchłania i czy mogło być owu (bo chyba wtedy powstaje🤔) nie wiem czy jest sens testować. Może któraś się orientuje. A mam testować jutro.
Ja miałam torbiel czynnościową, wchłonęła się lub pękła z kolejnym cyklem. Powstała ona z przejrzalego pęcherzyka który nie pękł wiec owulacji nie było.
 
wiem, ze nie ma sensu brania progesteronu w moim przypadku.

Przy ostatnim poronieniu nie chciałam brać niczego na podtrzymanie bo wiedziałam, ze w moim przypadku to tylko przedłuży poronienie.
Chce tylko by lekarka sprawdziła czy to nie jest ciąża pozamaciczna bo bardzo jajnik mnie boli.

Dziękuje za wszystkie rady i wskazówki. Jesteście nieocenione
Jak będziesz się zle czuła to nie zastanawiaj się tylko jedz na IP. I nie daj się zbyć, weź wynik bety ze sobą. Bardzo mi przykro, ze znów przez to przechodzisz :(
 
wiem, ze nie ma sensu brania progesteronu w moim przypadku.

Przy ostatnim poronieniu nie chciałam brać niczego na podtrzymanie bo wiedziałam, ze w moim przypadku to tylko przedłuży poronienie.
Chce tylko by lekarka sprawdziła czy to nie jest ciąża pozamaciczna bo bardzo jajnik mnie boli.

Dziękuje za wszystkie rady i wskazówki. Jesteście nieocenione

Gdybyś tylko czegokolwiek potrzebowała wal jak w dym! 🤍
 
Ooo dziewczyny.. nie wiem czy wytrzymam te 11 dni 🫤😰 w tym miesiącu mam dobre przeczucia, ale musze być cierpliwa tylko nie wiem jak 🙊
Rozumiem doskonale... ja jestem dzisiaj 8/9 dpo, bykam rano u gina i przy okazji usg powiedziała ze byla owu z lewego jajnika, ciałko żółte bylo, endo 14mm. I mi nadziei narobiła 🤣 a juz sobie racjonalnie wmowilam ze marne szanse i nie będę testować do weekendu.
 
reklama
Do góry