reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Teraz jest w innym temacie.

Już zwróciłam jej uwagę.
Ludzie to wpadają na dziwne pomysły i pomyśleć, że to dorosłe kobiety…
O matko, no dziwne, bo nawet nie wiem w jaki sposób miało by się ocenić🤷‍♀️. Nawet najlepszy specjalista po tym nic nie byłby w stanie ocenić, a na forum nie koniecznie to w smak. Ja rozumiem opisać, no problem jak najbardziej, ale no pokazanie nic nie zmieni🙈.
 
Hej ;) to ja może spytam korzystając z okazji czy ktoś wie czy AMH 4,56 dla wieku 30 lat to za duże ? Czy może świadczyć już o policystycznych jajnikach ?
Wydaje mi się, że jest duże, ale chyba jeszcze nie koniecznie musi być pcos, z tego co kojarzę od czy powyżej 6 ng/ml, ale sama niedawno pytałam o interpretację, więc niech się doświadczone wypowiedzą dokładnie ❤️.
 
reklama
Do góry