reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Ja przestałam karmić prawie rok temu a nadal jak nacisnę to coś wyleci, więc myślę że u Ciebie tym bardziej możliwe że to po karmieniu :) ponoć niekiedy śladowe ilości mleka w piersiach zostają bardzo długo
Tylko przed wcześniejszymi miesiączkami nie miałam takich wydarzeń dlatego to dla mnie szok.
Zrobiłam test niestety biel.ale do 8.11 mam jeszcze trochę czasu . Pozytywny test przy córce wyszedł bladzioch w dniu spodziewanego zakończenia miesiączki. A beta była 250 .
 
reklama
no to może chociaż na zmianę z rosołem? 😂

Rosół w niedzielę 🤣
Ale niestety nie mogę przekonać męża żeby zmienił majty na luźne 🤷🏻‍♀️ on mówi że nie będzie w luźnych chodził bo mu jaja uciekają 🤷🏻‍♀️ a w nocy tak się opatuli kołdra że cały mokry jest więc pewnie przegrzewa te swoje plemniory 🤷🏻‍♀️ póki co zrezygnował z energetyków ( w domu nie pije więc mam nadzieję że w pracy również), nie je fast foodów, alko zero. Mam nadzieję że jeszcze w listopadzie uda się zbadać nasienie i będzie coś już wiadomo chociaż
 
Tak jak pisze lady, likopen ma to do siebie, ze w przetworzonym pomidorze jest go więcej niż w surowym ;) dlatego warto robić np swoje ketchupy, przeciery i właśnie soki :)
Ja dostałam wyciskarkę wolnoobrotową i miałam ambicję robić w tym roku przetwory z pomidora ale niestety po weselu, wakacjach itd już było za późno na dobre pomidory 🤷🏻‍♀️ Wiec ratuję się sokiem z kartonu ;)
Ja pierwszy raz w życiu w tym roku przerobiłam 8kg pomidorow z własnego ogródka. Ostatnio zrobiłam na tej passacie sos do makaronu... w przyszłym roku też robię słoiki 😀
no to może chociaż na zmianę z rosołem? 😂
@Króliczek2610 rób mu spaghetti bolońskie chociaż 😃😃😃
A co do bielizny to mój ma zupełnie odwrotnie... każe sobie kupować gacie XXL albo XL, a powinnam M ewentualnie L, bo nie lubi jak go uwierają gacie 😃 czasem aż mi głupio jak w sklepie oglądam te majtki i mówię "nieee, te będą za małe, ma Pani dwa XXL?" 😅
 
Ja pierwszy raz w życiu w tym roku przerobiłam 8kg pomidorow z własnego ogródka. Ostatnio zrobiłam na tej passacie sos do makaronu... w przyszłym roku też robię słoiki 😀

@Króliczek2610 rób mu spaghetti bolońskie chociaż 😃😃😃
A co do bielizny to mój ma zupełnie odwrotnie... każe sobie kupować gacie XXL albo XL, a powinnam M ewentualnie L, bo nie lubi jak go uwierają gacie 😃 czasem aż mi głupio jak w sklepie oglądam te majtki i mówię "nieee, te będą za małe, ma Pani dwa XXL?" 😅

Spaghetti w sumie dobry pomysł 🤣 nie pomyślałam. Ale nie wiem czy mój przecier nie będzie za " rzadki".
Mój mąż jest " grubaskiem" ale nie założy luźnych spodni czy majtek, bluzki to samo... Musi mieć opięte bo uważa że luźne to będzie worek.... No cóż taki ma gust i już.... Ja mam spory problem z udami i brzuchem i nie założę obcisłych ubrań, nienawidzę jak mnie ciśnie coś..... A 1listopada każdy kto mnie zobaczył pytał kiedy rodzę.... A mówię Wam że wcale nie byłam ubrana w obcisłe ubrania 😔 jak już obcy ludzie widzą że przytyłam to jest źle 😔😔😔
 
Tylko przed wcześniejszymi miesiączkami nie miałam takich wydarzeń dlatego to dla mnie szok.
Zrobiłam test niestety biel.ale do 8.11 mam jeszcze trochę czasu . Pozytywny test przy córce wyszedł bladzioch w dniu spodziewanego zakończenia miesiączki. A beta była 250 .
Zatem nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać do tego 8.11 :)
 
reklama
Do góry