reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

@Ceonis Jak tam samopoczucie? Robiłaś owulaka, zastrzyk, mierzyłaś temperaturę? Masz objawy owulki? :)
dziękuję, że pytasz 😘
dzisiaj tej jajnik się w sumie wyciszyl, aż tak mocno go nie czuje jak wczoraj. Owulaka już nie robiłam wczoraj, bo pik mi wyszedł przedwczoraj 😀 zrobiłam tylko wczoraj zastrzyk i wsiadłam na trzona 😁 tempka dzisiaj poszła w górę
 

Załączniki

  • Screenshot_20221104-123948_Flo.jpg
    Screenshot_20221104-123948_Flo.jpg
    119,2 KB · Wyświetleń: 50
reklama
dziękuję, że pytasz 😘
dzisiaj tej jajnik się w sumie wyciszyl, aż tak mocno go nie czuje jak wczoraj. Owulaka już nie robiłam wczoraj, bo pik mi wyszedł przedwczoraj 😀 zrobiłam tylko wczoraj zastrzyk i wsiadłam na trzona 😁 tempka dzisiaj poszła w górę
A miałaś jakieś objawy pęknięcia po podaniu zastrzyku? U mnie pik był we wtorek, przed pikiem był spadek temperatury i następnego dnia już skok temperatury, kolejnego jeszcze temperatura w górę i dziś leciutko w dół (o 0.05). Wykres bardzo podobny do Twojego. Tylko ja nie mialsm monitoringu... i sie cykam. Niby jestem 2dpo. Pieką mnie policzkiiiii

Spojrzałam jeszcze raz na Twój wykres
...szaleliście z seksem 😁 nam się udalo 3 dni przed owu, dzień przed owu I w owy. Bo owu nas zaskoczyła 😀
 
Ostatnia edycja:
A miałaś jakieś objawy pęknięcia po podaniu zastrzyku? U mnie pik był we wtorek, przed pikiem był spadek temperatury i następnego dnia już skok temperatury, kolejnego jeszcze temperatura w górę i dziś leciutko w dół (o 0.05). Wykres bardzo podobny do Twojego. Tylko ja nie mialsm monitoringu... i sie cykam. Niby jestem 2dpo. Pieką mnie policzkiiiii
pęknięcie po zastrzyku następuje tak po 24-36 h, więc jeszcze pewnie parę h mi zostało 😜 jedynie mam uczucie, że mnie jajnik, albo coś w macicy swędzi. I nie mogę się podrapac, bo to w środku 🤣
trzymam kciuki za Twoją owulacje! 🤞
 
pęknięcie po zastrzyku następuje tak po 24-36 h, więc jeszcze pewnie parę h mi zostało 😜 jedynie mam uczucie, że mnie jajnik, albo coś w macicy swędzi. I nie mogę się podrapac, bo to w środku 🤣
trzymam kciuki za Twoją owulacje! 🤞
No to taki sam czas na pęknięcie jak bez zastrzyku :) Ja dzień po piku miałam bol jajnika, dużo śluzu z krwią i bol przy siadaniu... oby się udało ❤️
 
no i teraz najgorszy czas do testowania 🤦‍♀️
A planujesz jeszcze dziś seks? Myślisz, że plemniki z seksu 24h przed owu mają szansę poczekać na jajo?
Ja się jakoś dziwnie czuję, pieką mnie te policzki i jest mi słabo.. Tylko, że mi często jest słabo, śpiąco itd. Mam nadzieję, że mnie nie łapie przeziębienie... :(
 
reklama
Rosół w niedzielę 🤣
Ale niestety nie mogę przekonać męża żeby zmienił majty na luźne 🤷🏻‍♀️ on mówi że nie będzie w luźnych chodził bo mu jaja uciekają 🤷🏻‍♀️ a w nocy tak się opatuli kołdra że cały mokry jest więc pewnie przegrzewa te swoje plemniory 🤷🏻‍♀️ póki co zrezygnował z energetyków ( w domu nie pije więc mam nadzieję że w pracy również), nie je fast foodów, alko zero. Mam nadzieję że jeszcze w listopadzie uda się zbadać nasienie i będzie coś już wiadomo chociaż
To mój musi za to musi mieć luźno, w nocy to w szczególności, wystarczy, że delikatnie by opinały bokserki , to na noc już musi zmienić 😂🤷‍♀️.
 
Do góry