reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Wczoraj robiłam popołudniu jak przyjechałam z pracy,widzę nadal cień mój facet mówi ze tez go widzi ale póki nie ujrzę porządnej kreski to będę czekać ..myślałam wczoraj ze zobaczę już ładną kreskę ale nic z tego i stwierdziłam ze czekam do dnia okresu bo jeszcze bardziej się stresuje tymi testami przed okresem
Uważam, ze to bardzo rozsądnie. Wiadomo, ze nas korci wszystkie ale jeśli ten „cień” jest prawdziwy to faktycznie za kilka dni będzie porządna kreska. A jeśli dalej będzie to cień, to po prostu fabryczna najwidoczniej. Ja po ostatnim fałszywym cieniu na pinku ( o losie strumieniowym!) uwierzę dopiero po becie i porządnej kresce.
 
reklama
Dobra, czyli robię popołudniu i wieczorem.
W ogóle dziś rano miałam ten charakterystyczny ból przy siadaniu... zawsze go łączyłam z owu. No ale niby jestem przed owu 😃 Ktoś też tak ma z tym bólem podczas siadania?
Ale Ty miałaś pik wczoraj z tego co pamiętam ;) czyli dzisiaj jak masz ból podczas siadania to ja bym to wiązała już z owulacją.
U mnie dzień po piku mam podobne bóle, czasami nawet jak nie jestem w ruchu to czuje jajnik bardzo mocno. Raz miałam monitoring, następnego dnia po bólu jajnika i byłam już po owulacji.
 
Robiłaś testy owu?
Dla mnie to mierzenie temperatury jest....dziwne, mam wrażenie, że źle to robię albo mam słaby termometr. Ale te testy faktycznie z dnia na dzień bardziej się wybarwiają, jest to dla mnie bardziej czytelne niż temperatura. Najlepiej mierzyć temperaturę, robić testy i chodzić na monitoring... Idź jutro do gina, gdyby w tym cyklu się nie udało, to umow się już na monitoring. Ja tak zrobię w kolejnym cyklu ;)
Testy owu tez dla mnie właśnie żaden wyznacznik, dlatego temp.,ale sądzę, że dopiero po kilu cyklach dopiero będę coś wiedzieć.
 
Ale Ty miałaś pik wczoraj z tego co pamiętam ;) czyli dzisiaj jak masz ból podczas siadania to ja bym to wiązała już z owulacją.
U mnie dzień po piku mam podobne bóle, czasami nawet jak nie jestem w ruchu to czuje jajnik bardzo mocno. Raz miałam monitoring, następnego dnia po bólu jajnika i byłam już po owulacji.
Myślisz, że pik o godzinie 20:00, a o 6:00 już owu? No może, nie wiem, bo to moje pierwsze tak dokładne pomiary. W ogóle nieźle... normalnie, gdyby nie mierzenie temperatury i testy owu to bym zgodnie z apka Flo przyjęła, że owu będzie za 4 dni 😱 a ten wczorajszy wieczorny test owu to też zrobiłam tak bez nadziei, że to już.
Testy owu tez dla mnie właśnie żaden wyznacznik, dlatego temp.,ale sądzę, że dopiero po kilu cyklach dopiero będę coś wiedzieć.
Oby nam się udało teraz i nie było kolejnych cykli 🤗
 
Ale Ty miałaś pik wczoraj z tego co pamiętam ;) czyli dzisiaj jak masz ból podczas siadania to ja bym to wiązała już z owulacją.
U mnie dzień po piku mam podobne bóle, czasami nawet jak nie jestem w ruchu to czuje jajnik bardzo mocno. Raz miałam monitoring, następnego dnia po bólu jajnika i byłam już po owulacji.
Ja absolutnie nic nie czuje jak mam owulacje, niby myślałam ze libido większe, ale ogólnie mam wysokie po odstawieniu anty. Dokładnie czuje się tak samo, a robiłam testy miesiąc temu i liczyłam dokładnie i dokładnie się obserwowałam, nic a nic. Zrobiłam hormony i gine i endo powiedział, ze owulacja zdecydowanie już była, a ja nie czułam żadnych zmian w tym okresie..
 
Uważam, ze to bardzo rozsądnie. Wiadomo, ze nas korci wszystkie ale jeśli ten „cień” jest prawdziwy to faktycznie za kilka dni będzie porządna kreska. A jeśli dalej będzie to cień, to po prostu fabryczna najwidoczniej. Ja po ostatnim fałszywym cieniu na pinku ( o losie strumieniowym!) uwierzę dopiero po becie i porządnej kresce.
dokładnie tego się boje,dlatego nie biorę już pod uwagę tych cieni czekam na 2 grube
 
dziękuje 😍dziś ogólnie dziwny dzień 😝 mam nadal kłucie po lewej stronie brzucha jakby jajnik do tego skurcze trochę jak na okres .. już 2 razy myślałam ze dostałam okres bo czułam ze mam dosłownie mokro a tam nic.. zobaczymy co dalej będzie,w razie co podpaske nawet założyłam bo nie wiem na co mam liczyć te skurcze niby jak na okres ale te kłucia jajnika nie normalne jak dla mnie przed okresem..trochę jestem zmieszana
 
reklama
Myślisz, że pik o godzinie 20:00, a o 6:00 już owu? No może, nie wiem, bo to moje pierwsze tak dokładne pomiary. W ogóle nieźle... normalnie, gdyby nie mierzenie temperatury i testy owu to bym zgodnie z apka Flo przyjęła, że owu będzie za 4 dni 😱 a ten wczorajszy wieczorny test owu to też zrobiłam tak bez nadziei, że to już.

Oby nam się udało teraz i nie było kolejnych cykli 🤗
W sumie nie wiesz czy pik nie był wcześniej, bo nie robiłaś testu np o 15. Pik mógł być już parę godzin wcześniej według mnie ;)
Ale myślę że nawet jeżeli pik o 20, to jak najbardziej możliwa jest owu rano następnego dnia.
 
Do góry