reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Ja raz napisałam o swoich osobistych odczuciach, a dostałam odpowiedź w stylu że "kazdy żyje jak chce i nie można oceniać" 😁 a tamten wpis zebrał sporo reakcji i nikt nie umoralniał 😁😁
Kurczę, wygląda, jakbym całość ja napisała, no ale popieram słowa @hachette, którą cytowałam.

A propos Twojego wpisu- no cóż to tylko świadczy o tych ludziach.
Fakt- niech każdy żyje, jak umie, ale taka wieczna krytyka, wylewane żale psują atmosferę.
 
reklama
Ja nawet nie wpadłabym na pomysł, żeby pić kawę z macą. Dla mnie czas kiedy piję kawę jest relaksem, nie chce sobie tego psuć obrzydliwą macą. Skonczylam na jednym opakowaniu i wystarczy ;p
Maca jedynie w kapsułkach wchodzi w grę ;)
Może można się przyzwyczaić? Ja np. kiedyś namiętnie piłam kawę z olejem kokosowym 🤔
 
Mamy z @Ceonis poowulacyjne zaćmienie mózgu 😂 może dobrze jak tak oglupiejemy to nam się macice nie zorientują, że są w ciąży.
Jeszcze trochę i rozwojowo cofniemy się do "w drugim dniu okresu puściłam głośniejszego bąka niz zawsze i już wiedziałam, że to udany cykl" i zajdziemy w ciążę z zaskoczenia, później będziemy pierdzielić, że odpuscilysmy i zaszłyśmy 😂
Tak to jest plan dla nas!
No weź się wysłuchaj w swoje ciało, może gdzieś tam Cię kłuje jakiś wrastający włosek albo plemnik się wbija w jajo... albo może coś skrzypi w uchu, to pewnie odgłos jak pęcherzyk pęka 😁
 
No weź się wysłuchaj w swoje ciało, może gdzieś tam Cię kłuje jakiś wrastający włosek albo plemnik się wbija w jajo... albo może coś skrzypi w uchu, to pewnie odgłos jak pęcherzyk pęka 😁

Mój pęcherzyk dostał polecenie pęknięcia w środę bo seks byl we wtorek.
Dziś nie robiłam 💩 więc to na pewno ciążowe zaparcia wiem bo nigdy w 2 dpo nie zdarzyło mi się nie srac 💁‍♀️😂
 
reklama
Do góry