reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Mamy z @Ceonis poowulacyjne zaćmienie mózgu 😂 może dobrze jak tak oglupiejemy to nam się macice nie zorientują, że są w ciąży.
Jeszcze trochę i rozwojowo cofniemy się do "w drugim dniu okresu puściłam głośniejszego bąka niz zawsze i już wiedziałam, że to udany cykl" i zajdziemy w ciążę z zaskoczenia, później będziemy pierdzielić, że odpuscilysmy i zaszłyśmy 😂
Tak to jest plan dla nas!
 
🙈 jest w Tobie tyle żalu i zazdrości, ze aż przykro się to czyta. Co Ci do tego, ze ona sobie odpoczywa? Co Ci do tego, ze teściowa nad nią skacze? Masakra, ja mam lichą bratową, ale broń boze przed taką jak Ty jestes 🙏🏻 ;)
Też tak to widzę.

Zwykle omijam te posty albo udaję, że nie widzę, ale no fajnie by było, jakby kreski były wolne od takiego obgadywania.
 
🙈 jest w Tobie tyle żalu i zazdrości, ze aż przykro się to czyta. Co Ci do tego, ze ona sobie odpoczywa? Co Ci do tego, ze teściowa nad nią skacze? Masakra, ja mam lichą bratową, ale broń boze przed taką jak Ty jestes 🙏🏻 ;)
Też tak to widzę.

Zwykle omijam te posty albo udaję, że nie widzę, ale no fajnie by było, jakby kreski były wolne od takiego obgadywania.
Ja raz napisałam o swoich osobistych odczuciach, a dostałam odpowiedź w stylu że "kazdy żyje jak chce i nie można oceniać" 😁 a tamten wpis zebrał sporo reakcji i nikt nie umoralniał 😁😁
 
ej ja bardzo lubię smak kawy z macą😋 tylko wkurza mnie, że robi się z niej taki glut (dodaję też cynamon). Wam też się robi glut z tej macy czy coś robię nie tak?🤔
Ja nawet nie wpadłabym na pomysł, żeby pić kawę z macą. Dla mnie czas kiedy piję kawę jest relaksem, nie chce sobie tego psuć obrzydliwą macą. Skonczylam na jednym opakowaniu i wystarczy ;p
Maca jedynie w kapsułkach wchodzi w grę ;)
 
reklama
Mamy z @Ceonis poowulacyjne zaćmienie mózgu 😂 może dobrze jak tak oglupiejemy to nam się macice nie zorientują, że są w ciąży.
Jeszcze trochę i rozwojowo cofniemy się do "w drugim dniu okresu puściłam głośniejszego bąka niz zawsze i już wiedziałam, że to udany cykl" i zajdziemy w ciążę z zaskoczenia, później będziemy pierdzielić, że odpuscilysmy i zaszłyśmy 😂
Tak to jest plan dla nas!
Jezuu Ciebie nie było A był tu taki legendarny wątek o katarze 😱 nie chce dostać bana to go nie wstawię, no ale padłam 😂
 
Do góry