reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Chciałabym sobie zrobić badania;

*prolaktyna
*kwas foliowy
*fsh,lh
*ferrytyna
*glukoza,insulina
*estrogeny

Czy na któreś z tych powinien być jakiś przedział cyklu kiedy najlepiej, czy mogę teraz? Dla przypomnienia, jestem w 33dc i wciąż bez @. Ostanie cykl trwał 40. Jeśli gdzieś jest ta informacja kiedy najlepiej to badać to przepraszam za ponownie pytanie, może ktoś podrzuci link jeśli coś takiego jest:)
FSH, LH, estradiol 3-5 dzień cyklu, prolaktyna zresztą też. Reszta obojętnie.
 
reklama
Chciałabym sobie zrobić badania;

*prolaktyna
*kwas foliowy
*fsh,lh
*ferrytyna
*glukoza,insulina
*estrogeny

Czy na któreś z tych powinien być jakiś przedział cyklu kiedy najlepiej, czy mogę teraz? Dla przypomnienia, jestem w 33dc i wciąż bez @. Ostanie cykl trwał 40. Jeśli gdzieś jest ta informacja kiedy najlepiej to badać to przepraszam za ponownie pytanie, może ktoś podrzuci link jeśli coś takiego jest:)
LH, FSH, prolaktyna 3-5 dc. (pamiętaj, ze do badania prolaktyny trzeba się odpowiednio przygotować). Estrogeny - co masz na myśli, estrogeny to grupa hormonów :) może miałaś na myśli estradiol? Jeśli tak, też 3dc.
Estradiol można też zrobić przed owulacją bo jego poziom świadczy o dojrzałości komórki jajowej.
 
Znalazłam na fb dziewczynę, która chciała się zamienić na termin w połowie grudnia, a sama miała właśnie na teraz i się zamieniłysmy :)
Moje wyniki miały być po 15 dniach roboczych a spłynęły po 10 :) może i Twoje będą tak szybko, ale Ty masz duzo więcej niż ja 🤔
Ale mój profesor jest dostępny tylko 7 i 21 listopada więc na 7 to na pewno nie wpłyną wszystkie.

Na razie mam tyle:

Screenshot_20221103-222349-774.png

Screenshot_20221103-222422-093.png

Screenshot_20221103-222445-266.png
 
LH, FSH, prolaktyna 3-5 dc. (pamiętaj, ze do badania prolaktyny trzeba się odpowiednio przygotować). Estrogeny - co masz na myśli, estrogeny to grupa hormonów :) może miałaś na myśli estradiol? Jeśli tak, też 3dc.
Estradiol można też zrobić przed owulacją bo jego poziom świadczy o dojrzałości komórki jajowej.
Dziękuję za info :) tak, miałam na myśli Estradiol
 
Dziewczęta, dziś ostatni dzień okresu był 6dc i zaczynamy 🤞🏼
Od jutro temperatura - pierwszy raz.
Plan na przyszły tydzień: 12dc robię estradiol, 13dc usg + wyniki progesteron i estradiol. Poza tym seks co drugi dzień. Wish me luck! Cykle 28-31 dni, testowanie na koniec miesiąca.

Dam znać w przyszłym tygodniu po ginie co z progiem moim i estradiolem. Zobaczymy w ogóle czy jest owulka 🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼
 
reklama
Do góry