reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Jestem ciekawa kiedy moje testy przyjdą mam nadzieje ze do 30stego się wyrobią,co chociaż sprawdzę sobie dla rozrywki 😂 zamawiała któraś z was testy ciążowe z strony aptekadziecka za granice ? Chociaż mniej więcej żebym mogła wiedzieć ci liczyć na nie do tego 30stego 🙈🙈
 
Jestem ciekawa kiedy moje testy przyjdą mam nadzieje ze do 30stego się wyrobią,co chociaż sprawdzę sobie dla rozrywki 😂 zamawiała któraś z was testy ciążowe z strony aptekadziecka za granice ? Chociaż mniej więcej żebym mogła wiedzieć ci liczyć na nie do tego 30stego 🙈🙈
Nie znam tej Strony, zawsze zamawiam z Allegro
 
Jestem ciekawa kiedy moje testy przyjdą mam nadzieje ze do 30stego się wyrobią,co chociaż sprawdzę sobie dla rozrywki 😂 zamawiała któraś z was testy ciążowe z strony aptekadziecka za granice ? Chociaż mniej więcej żebym mogła wiedzieć ci liczyć na nie do tego 30stego 🙈🙈
Oj nie znam, ja tylko na shopee zamawiam, dziś do mówiłam na przyszły miesiąc 😁.
 
reklama
@Emka_27 , i jak? Byłaś dzisiaj na badaniach?

Daj znać, co u Ciebie.
@Emka_27 co tam u Ciebie, bo jakoś priv nie mogę zapytać 🤷‍♀️
Hej, miło, że pytacie... dziś miałam iść na betę, ale nie mam jak się wyrwać z pracy. Także od jutra biorę wolne i rano wyniki. Wizytę u gina mam 29.11 to będzie 5t+3 więc powinien coś zobaczyć :)
Czuję się bardzo ok, poza bólem piersi (czasem bolą bardziej, czasem prawie w ogóle, ale są większe i wyszły takie grubsze żyłki niebieskie). Czasem mnie też zemdli, ale jeszcze nie wymiotowałam.. na wadze mi zeszło ok 2kg ale to chyba dlatego że no stop biegam siku. Czasem poczuje taki skurcz w dole brzucha. Mam nadzieję, że tam w środku wszystko jest dobrze 🙏
Powiem wam, że mam okropny czas w pracy, spadło na mnie dwa razy więcej obowiązków... pojawiają się jakieś nerwy, sprawy na już, dlatego jutro idę do rodzinnego po zwolnienie. Nie mogę siedzieć w pracy po 10-12h i wysłuchiwać pretensji, denerwować się i nie mieć czasu zjeść śniadania. :(
 
Do góry