reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
U mnie w pracy miałam taką taktykę, że odpowiadałam, że nie mam czasu na dziecko, dzieci mnie wkurzają, że chcemy pozwiedzać Europę, itp.
W sumie to mnie cieszyło, jak niektóre dziewczyny aż zapowietrzały się ze złości, jak tak mówiłam. Mnie to śmieszyło, więc specjalnie dokładałam do pieca 😅.
Niedobra ja xD.

No ale po poronieniu ta taktyka poszłaaaa fruu!
Ale tak chyba najlepiej, bo najwięcej do badania mają te co już mają dzieci i na zawołanie zaszły czy też wpadły😡
 
Ostatni raz brązowy śluz wystepował u mnie w sierpniu. Z tego co czytam zdarza się i nie powinno to niepokoić, jeśli nie ma innych dolegliwości np bólowych - u mnie brak. Cytologia robiona była w kwietniu- wzorowa. Hormony i morfologia w maju w szpitalu - idealna. Chyba na coś, by się podczas badania natkneli gdyby coś było. Ptzynajmniej tak myślę.

No nie wiem, co miesiąc piszesz nam o plamieniach śród cyklicznych. Nie jest to normalne i nie należy ignorować. Czasem masz je na początku cyklu, czasem w owu, czasem po. Ja bym do tego tak beztrosko nie podchodziła. Oczywiście można wychodzić z założenia, że "taka Twoja uroda" ale wg mnie lepiej to sprawdzi. Oczywiście rak to najbardziej negatywny i najmniej prawdopodobny scenariusz, ale naprawdę warto się tym zainteresowav
 
Premom wyznaczył mi z testów pik ale daleko mu do piku z waszych zdjeć. Więc czekam dalej i tak sobie myślę, ze dziś Malż ostatni dzień w domu i na 3 dni wyjezdza, więc znając moje szczęście wiadomo co będzie. Mam sluz płodny i mocno wodnisty do tego brązowy full i sama sobie mówię, ze nic z tego nie będzie, choć łapię się tego ze taki sluz moze być 4 dni w czasie okołoowulacyjnym. I tym samym wiem, ze nic nie wiem.
Wykorzystaj męża dziś, i później jak wróci 😁, nigdy nic nie wiadome ❤️
 
Czekam az 🩸 rozkręci się i idę na badanie hormonów 🤷‍♀️. Zadzwonię w poniedziałek jak mój wyniki z cytologii bo już powinnien być. Dziś zamawiam staremu witaminki, mierze temp. Na całego i zobaczę co przyniesie nowy cykl. A powiedz mi czy jak bd okres 5-7 dni mam, to mogę wtedy nie mierzyć czy jednak lepiej mierzyć?
No i umowie się do ginekologa i mam dylemat czy gdzieś bliżej owu na usg czy po😁, bo na jedno i drugie raczej w tym mce nie załapie się 🤷‍♀️.
 
Dziewczyny, informacyjnie beta hcg
18.11.2022: 25,13 mIU/ml
20.11.2022: 104,26 mIU/ml

Trzymajcie kciuki, moja już 4 ciąża, oby teraz była tą szczęśliwą i zakończyła się urodzeniem zdrowego bobaska.

Bardzo za Was trzymam kciuki❤️.

Na mamusie sierpniowe nie chce się jeszcze zapisywać. Już 3 razy się żegnałam z wątków mamusiowych.
Nie chce teraz zapeszać, to zbyt mocno boli za każdym razem.

Życzę Wam miłej niedzieli😍.
 
reklama
Do góry