reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

U mnie dokładnie taka sama. A kiedy a kiedy?
- nie mam czasu, proszę dać mi spokój 🤣🤣
Takie pytania bym jeszcze zniosła. Gorzej jak teściowa wchodzi do macicy, daje namiary na swojego lekarza i podaje listę "zadań" do wykonania. A na imprezach rodzinnych przy wszystkich rzuca teksty: "noo sprawdzam czy pijesz"🤦‍♀️🤦‍♀️
 
reklama
Premom wyznaczył mi z testów pik ale daleko mu do piku z waszych zdjeć. Więc czekam dalej i tak sobie myślę, ze dziś Malż ostatni dzień w domu i na 3 dni wyjezdza, więc znając moje szczęście wiadomo co będzie. Mam sluz płodny i mocno wodnisty do tego brązowy full i sama sobie mówię, ze nic z tego nie będzie, choć łapię się tego ze taki sluz moze być 4 dni w czasie okołoowulacyjnym. I tym samym wiem, ze nic nie wiem.
 

Załączniki

  • Screenshot_20221120-111312_Premom.jpg
    Screenshot_20221120-111312_Premom.jpg
    110,6 KB · Wyświetleń: 37
  • Screenshot_20221120-110908_Premom.jpg
    Screenshot_20221120-110908_Premom.jpg
    159,3 KB · Wyświetleń: 39
U mnie w pracy miałam taką taktykę, że odpowiadałam, że nie mam czasu na dziecko, dzieci mnie wkurzają, że chcemy pozwiedzać Europę, itp.
W sumie to mnie cieszyło, jak niektóre dziewczyny aż zapowietrzały się ze złości, jak tak mówiłam. Mnie to śmieszyło, więc specjalnie dokładałam do pieca 😅.
Niedobra ja xD.

No ale po poronieniu ta taktyka poszłaaaa fruu!
Ja przyjęłam taktykę:" Nie Twój za sra ny interes" Na razie dziala 🤣
 
Premom wyznaczył mi z testów pik ale daleko mu do piku z waszych zdjeć. Więc czekam dalej i tak sobie myślę, ze dziś Malż ostatni dzień w domu i na 3 dni wyjezdza, więc znając moje szczęście wiadomo co będzie. Mam sluz płodny i mocno wodnisty do tego brązowy full i sama sobie mówię, ze nic z tego nie będzie, choć łapię się tego ze taki sluz moze być 4 dni w czasie okołoowulacyjnym. I tym samym wiem, ze nic nie wiem.

Ale wiesz, że brązowy śluz który u Ciebie występuje non stop jest powodem do diagnostyki? I nawet nie w kwestii płodności, ale na przykład raka?
 
Takie pytania bym jeszcze zniosła. Gorzej jak teściowa wchodzi do macicy, daje namiary na swojego lekarza i podaje listę "zadań" do wykonania. A na imprezach rodzinnych przy wszystkich rzuca teksty: "noo sprawdzam czy pijesz"🤦‍♀️🤦‍♀️
Moja teściowa to już nie ten wiek, wiec to nie wchodzi w gre. Ale potrafi wypalić na imprezie przy całej rodzinie, ze my to juz byśmy mogli… z cała stanowczością odpowiadam, ze sama wiec, co bym mogła i nie pytałam o rady. Ja na wiele rzeczy, które wkraczają w moje samodecydoeanie o sobie tak odpowiadam, wiec nie uznają tego jako temat „drażliwy”.
U mnie by słyszała za każdym razem: pije, a jakże by inaczej 🤣🤣🙈🙈 za bardzo lubię
 
reklama
Ale wiesz, że brązowy śluz który u Ciebie występuje non stop jest powodem do diagnostyki? I nawet nie w kwestii płodności, ale na przykład raka?
Ostatni raz brązowy śluz wystepował u mnie w sierpniu. Z tego co czytam zdarza się i nie powinno to niepokoić, jeśli nie ma innych dolegliwości np bólowych - u mnie brak. Cytologia robiona była w kwietniu- wzorowa. Hormony i morfologia w maju w szpitalu - idealna. Chyba na coś, by się podczas badania natkneli gdyby coś było. Ptzynajmniej tak myślę.
 
Do góry