reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Tzn. generalnie ja rozumiem, że jak już się jest przyszłą mamą, to się spada na wątek mamysiowy, ale te dziewczyny jeszcze wczoraj były staraczkami.

Raptem wczoraj lub dziś dowiedziały się o ciąży, są zapisane w tym miesiącu.

Może nie bądźmy tak radykalne?

Ale ja nie mówię, że mają z nami nie gadać 😁
Dobra nie istotne😘😍
 
No skoro już są mamami?
No nie wiem ja bym wolała żeby mi bete oceniała inna szczęśliwa mama niz laska która straciła wszystkie ciąże, albo taka co w żadnej nie była, albo ta której nie pykło in vitro czy ta co urodziła martwe dziecko.
No ale to ja.
Przeczy to idei tej grupy konkretnej, jeśli jakaś ma betę w okolicach 5 i zapisała się na testowanie, to powinna jednak wciąż pytac tu, to jest idea również tej grupy, wspólnie testujemy. Wiem, ze dla wielomiesięcznych i wieloletnich staraczek, może być „niekomfortowe”, ale „wysylajmy” zapisane do testowania dziewczyny, gdy będziemy mieć pewność, ze to ciąża, która się póki co utrzymuje.
W grudniu ruszają staraczki, tam raczej już dziewczyny będą pisać: sorry, nara, jestem w ciąży.
 
Przeczy to idei tej grupy konkretnej, jeśli jakaś ma betę w okolicach 5 i zapisała się na testowanie, to powinna jednak wciąż pytac ty, to jest idea również tej grupy, wspólnie testujemy. Wiem, ze dla wielomiesięcznych i wieloletnich starszej, może być „niekomfortowe”, ale „wysylajmy” zapisane do testowania dziewczyny, gdy będziemy mieć pewność, ze to ciąża, która się póki co utrzymuje.
W grudniu ruszają staraczki, tam raczej już dziewczyny będą pisać: sorry, nara, jestem w ciąży.

Ok moja wina nie znam typiary która wpadła pytać o bete 💁‍♀️
 
Ale ja nie mówię, że mają z nami nie gadać 😁
Dobra nie istotne😘😍
Spoko, ja Cię rozumiem, o co chodzi.

Tylko po wczorajszych screen’ach „doświadczonych” mamuś mimo wszystko przyrost bety i proga wolałabym z Wami omówić 😄. A potem bym spadła na Mamusie 😛.
Ach, marzenia…

Tzn. ja tam bym omówienia w sumie nie potrzebowała, bo bym sama sobie ogarnęła interpretację.
 
Tzn. generalnie ja rozumiem, że jak już się jest przyszłą mamą, to się spada na wątek mamysiowy, ale te dziewczyny jeszcze wczoraj były staraczkami.

Raptem wczoraj lub dziś dowiedziały się o ciąży, są zapisane w tym miesiącu.

Może nie bądźmy tak radykalne?
Dziękuję, bo mi się trochę przykro zrobiło… gdybym miała bete 1500 to już dawno byłabym na grupie dla mam.. rozumiem, że to nie jest łatwe i Was podziwiam za cierpliwość i wiedzę. Nie wrzucam tutaj codziennie dwóch kresek, ba zrobiłam to dopiero wtedy, jak dziewczyny o to poprosiły, bo pomimo tego ze krótko się starałam mam w sobie pokłady empatii i z tylu głowy czuję, że pomimo mojego prawdopodobnego szczęścia chciałabym aby każda z was tego doświadczyła, całym sercem.
 
reklama
No to tą trzeba wykopać z towarzystwa😂.

Dawaj mi ją tu!

W myśl zasady jest zapisana na testowanie 😅😂
A że znalazła dla nas czas już z pozytywna beta to inna sprawa.
No może i jestem przepełniona jadem ale nie chce mi się dzielić wiedzą i poświęcać czasu dla kogoś kto nie miał go dla mnie. Tak już mam, że mnie to zawsze odpala 😅
 
Do góry