reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

To prawda i szczerze, ostatnio mocno zastanawiam się czy można na prywatną wizytę lekarska złożyć reklamację? 🤔 jeśli np idę do lekarza i mówię, ze nie mogę zajść w ciąże od roku a on mi mówi proszę odpuścić i napic się wina (historia zaczerpnięta z forum) to czy ja mam prawo za taką wizytę nie zapłacić? 🤔
Nie zdziwialabym się na NFZ, bo nawet nie chcą monitoringu robić tylko "proszę się starać i przyjść za pół roku " i żadnych badań ani nic. Ale kiedy już płacisz 200 czy 300 zł na wizytę i jest to Twoja deska ratunku a tu też nie otrzymujesz pomocy to człowieka szlag trafia. W ogóle nie rozumiem fenomenu tego mitu w społeczeństwie: odpuść to zajdziesz. Ja to ciągle słyszę i moja jedyna odpowiedzia jest krótkie: spier da laj 🙂
 
reklama
To prawda i szczerze, ostatnio mocno zastanawiam się czy można na prywatną wizytę lekarska złożyć reklamację? 🤔 jeśli np idę do lekarza i mówię, ze nie mogę zajść w ciąże od roku a on mi mówi proszę odpuścić i napic się wina (historia zaczerpnięta z forum) to czy ja mam prawo za taką wizytę nie zapłacić? 🤔
ja próbowałam coś zrobić z medicover, składałam skargę na ortopede za to, że kazał mi sobie zrobic drinka wieczorem albo pojsc na terapie, ale nic nie dało.
 
plytkowe albo pokazuja kreske przy becie 100 albo przy 0 😂 nie polecam, 1/10
dzięki za rady anulowałam dzisiaj te gówniane testy płytkowe i znalazłam stronę gdzie wysyłają za granice strumieniowe,trochę kasy wyszło ale nadal nie jest źle bo tu gdzie mieszkam jeden test z apteki 50 zł wiec śmiech na sali .. na stronie apteczkadziecka.pl 15 testów Pink za 59,85 zł i wysyłka za granice,tyle ze przeszyłka więcej wyniosła niż koszt testów ale to nic mam nadzieje ze te testy będą dla mnie szczęśliwe i zobaczę 30stego piękne grube dwie krechy bo z chłopem nie oszczędzamy się w tym miesiącu i seksy co 2 dzień czasem codziennie 🙊 jak teraz nie wyjdzie to faktycznie muszę zacząć kupować testy owulacyjne i zacznę pomiary temperatury
 
Kilka z nas ma doświadczenia, a co konkretnie Cię interesuje? Ivf to nie koniec świata, to wspaniała szansa dla wieeeeelu kobiet :) nosek do góry 🧡.


Tak to szansa 🥰 Tylko w pierwszej chwili musiałam to jakoś przełknąć, bo jednak kiedyś miałam głupie i romantyczne wyobrażenie zajścia w ciąże naturalnie. Ale biorę co dają 😄 Tych kilka pytań mi się kotłuje w głowie:
Boję się trochę stymulacji i leków - miałyście może duże skutki uboczne?
Czy mogę już jakoś się zacząć przygotowywać do tego? Generalnie biorę juź kwas foliowy i zdrowo się odżywiam, ale może mogę coś więcej zrobić, żeby zwiększyć szanse?
I ostatnie po jakim czasie od zameldowania się w klinice odbyła się pierwsza próba?
 
Ostatnia edycja:
To prawda i szczerze, ostatnio mocno zastanawiam się czy można na prywatną wizytę lekarska złożyć reklamację? 🤔 jeśli np idę do lekarza i mówię, ze nie mogę zajść w ciąże od roku a on mi mówi proszę odpuścić i napic się wina (historia zaczerpnięta z forum) to czy ja mam prawo za taką wizytę nie zapłacić? 🤔

Masz 😉
 
*głupie pytanie ale to w sumie wiadomo 😅
Mi tak samo cykle się zmieniły odkąd przestałam brać anty,moje są 26 albo 27 dniowe wcześniej miałam zawsze 30 dniowe.Byłam w lekkim szoku że coo tak szybko i już okres minęło dopiero 3 tygodnie i pare dnii 🙈 teraz się cieszę bo nie muszę czekać długo do następnego testowania jak się staramy o bobasa 😝😝
 
reklama
Do góry