reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
A z innej serii jak jednak nie da mi spać ząb, bo może mnie boleć jeszcze to rozumiem, że mam się nie przejmować i imbuprom mogę wziąć w ostateczności 😂
 
witaj Kasiu🥳 z tego co czytam to już masz dwójkę dzieci, więc przy okazji zapytam, czy objawy drugiej ciąży miałaś takie same jak pierwszej? Jestem przed okresem i oczywiście już sobie wmawiam jakieś objawy, które miałam przy pierwszej🤭🤭🤭 i z ciekawości chciałam zapytać jak to było u Ciebie

Wiem że pytanie do do mnie. Ale nie znam się to się wypowiem.

W każdej z 3 ciąży miałam inne objawy, ale wszystkie pojawiały się w okolicy 5-6 tygodnia kiedy beta była już ponad tysiąc. Nie było więc szans żebym objawami wykryła te ciążę szybciej niż testem (no chyba że bym czekała do 3 miesiąca ciąży)
 
reklama
Do góry