reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
A tak w ogóle czy jak ja już nie testuję w tym miesiącu, to mogę tu sobie dalej siedzić i pierniczyć swoje głupoty, czy mam się przenieść gdzieś indziej ze swoją czerwoną piwnicą, a później sex roomem? Pytam serio, nie wiem jaka jest procedura, nie obrażę się
 
A tak w ogóle czy jak ja już nie testuję w tym miesiącu, to mogę tu sobie dalej siedzić i pierniczyć swoje głupoty, czy mam się przenieść gdzieś indziej ze swoją czerwoną piwnicą, a później sex roomem? Pytam serio, nie wiem jaka jest procedura, nie obrażę się
wątki miesięczne mają taką zasadę, że specjalnie kolejne są zakładane z końcem miesiaca, żeby wszystkie dziewczyny pierniczyły głupoty w jednym miejscu.
Kiedyś było tak, że jak posypały się pierwsze negatywy, to od razu był zakładany kolejny miesiąc i część dziewczyn siedziała tu część tam - i np testujące 30 dnia miesiąca uż były praktycznie same na wątku.
Więc piernicz tutaj ile dusza zapragnie.
 
Ojć, ja nie potrafię pić whiskey…Samo smakuje…jak bimber. Piję, jak rasowy człowiek szkalujący whiskey colą🫢. No ale mąż chciał whiskey🤷🏻‍♀️.

Zdecydowanie wolę polski przemysł alkoholowy i naszą czystą w postaci drinka najlepiej z sokiem kwaśnym wykrzywiającym gębę typu grejpfrut lub bezpośrednio wyciskany z pomarańczy.

@Karola3092 , Ty przyjedź do sąsiedniego województwa, bo tu lekarze umieją w USG.
To tylko 100 km.
Dziś byłam na Kaszubach więc mogłam po drodze gdzieś wjechać oj ha nie pomysłowa 😂😂😂
 
Ojć, ja nie potrafię pić whiskey…Samo smakuje…jak bimber. Piję, jak rasowy człowiek szkalujący whiskey colą🫢. No ale mąż chciał whiskey🤷🏻‍♀️.

Zdecydowanie wolę polski przemysł alkoholowy i naszą czystą w postaci drinka najlepiej z sokiem kwaśnym wykrzywiającym gębę typu grejpfrut lub bezpośrednio wyciskany z pomarańczy.
Dobry bimber nie jest zły. A z whisky polecam drinka z truskawkami miodem i sokiem z cytryny 🤤🤤
 
reklama
Do góry