reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Ale o stymulację nie chodzi mi bo wszystko Ok, tylko ten lek na tarczyce skoro teraz mam tsh 0,8 myślałam ze mogę przestać brać tabletki a lekarza każe dalej brać 🤷‍♀️
Skąd wogóle pomysł żeby odstawiać leki na tarczycę? Skoro już zaczęłaś to będziesz już brała mniejszą, większą dawkę ale raczej już zawsze jeśli chcesz mieć wynik w normie.
 
reklama

Załączniki

  • BEE9DFBD-9897-4037-9325-93A98CA5E78A.jpeg
    BEE9DFBD-9897-4037-9325-93A98CA5E78A.jpeg
    51,8 KB · Wyświetleń: 75
@LadyCaro mi też proszę wpisz @
nie no, proszę mi tu nie smutkować reakcjami, nasikałam na prawie wszystkie testy w dwóch województwach (dobrze, że w wielkopolskim trzy dni tylko byłam), wiec akurat wiedzialam juz od kilku dni jak to sie skonczy 😁. Rozkrecam imprezę w czerwonej piwnicy 🍷
 
reklama
nie no, proszę mi tu nie smutkować reakcjami, nasikałam na prawie wszystkie testy w dwóch województwach (dobrze, że w wielkopolskim trzy dni tylko byłam), wiec akurat wiedzialam juz od kilku dni jak to sie skonczy 😁. Rozkrecam imprezę w czerwonej piwnicy 🍷
1668289332501.png

witamy w czerwonej piwnicy, co podać? :D
 
Do góry