reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
albo z przerywanego :D te krople preejakulau, bo przecież potrzebny jest tylko jeden... no a Starego 90 mln nie daje rady :D
Dla rozluźnienia troszeczkę, oglądałam ostatnio stand up Sochy w którym mówi, ze jest po 30 zostało mu tylko 8 plemników, które jak maja się dostać do jajeczka to pytają : przepraszam a którędy do jajeczka ? 🤣 a jak już jeden przed tym jakeczkoem stoi to mówi : aaa nie i ch*j 🤣🤣
 
Ja już pisałam kiedyś na którymś wątku kreskowym o mojej koleżance z pracy, która co o rusz powtarza mi, że ona nie rozumie, jak zajście w ciążę może być problemem, bo u nich była decyzja-wykonanie i już była w ciąży.

Dla niej to fanaberie i kosmos, że nie u każdego tak jest.

Potrafi bezczelnie powiedzieć, że oni byli w stanie zrobić dziecko na konkretny miesiąc porodu.

I to osoba po ciężkich studiach zahaczających o biochemię, więc powinna mieć jako takie pojęcie 🙄.
Masakra, takim tylko życzyć żeby chcieli drugie i się przekonali na własnej skórze jak to jest 😡
 
U mnie owulaki wychodziły od wieczora 22.10, 23.10, 24.10, 25.10 dopiero 26.10 był juz blady...takze warto jeszcze to sprawdzać.
Będę sprawdzać na pewno! Cieszę się, że teraz sprawdziłam...bo miałam nie robić, stwierdziłam, że od rana nie może tyle urosnąć, ze szkoda testu itd. 😄 ale faktycznie teraz 2h nie piłam i nie siusislam, czyli wszystko zgodnie z instrukcją.
Masakra, takim tylko życzyć żeby chcieli drugie i się przekonali na własnej skórze jak to jest 😡
To moja kuzynka, teściowa i szwagierka też nie mogą zrozumieć, że zajście w ciążę nie odbywa się tak oo... jak im to mówię to mówią, że wymyślam, bo jeszcze nie chcę dzieci i szukam wymówek. 😵‍💫
 
reklama
Do góry