reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Dziewczyny, pomóżcie.....
Rano apka pokazała 0.64 i low a teraz 1.53 i high.
Dodaje też zdjęcie z apki z testami z 7, 9 i 10dc (rano i teraz).
To już jest pik czy apka źle czyta????
Kolejny test wymusi na apce okreslenie testu pik... nasikaj jeszcze i wprowadź kolejne owulaki, a ten uznalabym juz za pik i działała
 
Według mnie to już jest pik ;)

Może aplikacja tak to odczytuje dziwnie, bo na połowie paska jest cień? Spróbuj może następnym razem rozebrać ten test i robić zdjęcie samego paska, żeby plastik nie rzucał cienia i nie psuł zdjęcia. Ostatni test wygląda na pik.
No właśnie tak dziwnie się wybarwiają, kupiłam w necie, zależało mi, żeby były strumieniowe.. Zdziwiłam się, bo rano było tak nisko a teraz tak uroslo. I tak był dziś plan na seks 😃 jutro zrobię w południe i zobaczę jak wyjdzie :)

Kolejny test wymusi na apce okreslenie testu pik... nasikaj jeszcze i wprowadź kolejne owulaki, a ten uznalabym juz za pik i działała
Po piku owu powinna być do 48h?
Będziemy działać :) wczoraj nakarmiłam męża pomidorami, dzis macą i pomidorami i w sumie mija 3miesiqce od kiedy bierze supramen. Wiec.... trzymajcie kciuki :)
 
Ja już pisałam kiedyś na którymś wątku kreskowym o mojej koleżance z pracy, która co o rusz powtarza mi, że ona nie rozumie, jak zajście w ciążę może być problemem, bo u nich była decyzja-wykonanie i już była w ciąży.

Dla niej to fanaberie i kosmos, że nie u każdego tak jest.

Potrafi bezczelnie powiedzieć, że oni byli w stanie zrobić dziecko na konkretny miesiąc porodu.

I to osoba po ciężkich studiach zahaczających o biochemię, więc powinna mieć jako takie pojęcie 🙄.
 
No właśnie tak dziwnie się wybarwiają, kupiłam w necie, zależało mi, żeby były strumieniowe.. Zdziwiłam się, bo rano było tak nisko a teraz tak uroslo. I tak był dziś plan na seks 😃 jutro zrobię w południe i zobaczę jak wyjdzie :)


Po piku owu powinna być do 48h?
Będziemy działać :) wczoraj nakarmiłam męża pomidorami, dzis macą i pomidorami i w sumie mija 3miesiqce od kiedy bierze supramen. Wiec.... trzymajcie kciuki :)
U mnie owulaki wychodziły od wieczora 22.10, 23.10, 24.10, 25.10 dopiero 26.10 był juz blady...takze warto jeszcze to sprawdzać.
 
Ja już pisałam kiedyś na którymś wątku kreskowym o mojej koleżance z pracy, która co o rusz powtarza mi, że ona nie rozumie, jak zajście w ciążę może być problemem, bo u nich była decyzja-wykonanie i już była w ciąży.

Dla niej to fanaberie i kosmos, że nie u każdego tak jest.

Potrafi bezczelnie powiedzieć, że oni byli w stanie zrobić dziecko na konkretny miesiąc porodu.

I to osoba po ciężkich studiach zahaczających o biochemię, więc powinna mieć jako takie pojęcie 🙄.
A próbowałaś ją jakoś uświadomić czy gada takie głupoty ale nigdy jej nikt nie powiedział, że to głupoty?
 
Ja już pisałam kiedyś na którymś wątku kreskowym o mojej koleżance z pracy, która co o rusz powtarza mi, że ona nie rozumie, jak zajście w ciążę może być problemem, bo u nich była decyzja-wykonanie i już była w ciąży.

Dla niej to fanaberie i kosmos, że nie u każdego tak jest.

Potrafi bezczelnie powiedzieć, że oni byli w stanie zrobić dziecko na konkretny miesiąc porodu.

I to osoba po ciężkich studiach zahaczających o biochemię, więc powinna mieć jako takie pojęcie 🙄.
weź bo ja się denerwuje
 
Ja już pisałam kiedyś na którymś wątku kreskowym o mojej koleżance z pracy, która co o rusz powtarza mi, że ona nie rozumie, jak zajście w ciążę może być problemem, bo u nich była decyzja-wykonanie i już była w ciąży.

Dla niej to fanaberie i kosmos, że nie u każdego tak jest.

Potrafi bezczelnie powiedzieć, że oni byli w stanie zrobić dziecko na konkretny miesiąc porodu.

I to osoba po ciężkich studiach zahaczających o biochemię, więc powinna mieć jako takie pojęcie 🙄.
Bo ludzie patrzą przez swój pryzmat... Ja np nie rozumiem jak można zajść z wpadki, z jednego, przypadkowego seksu w miesiącu ... no jak!? 🤯
 
reklama
Do góry