reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Ja mam dzisiaj 31 dzień cyklu.
Powinnam dostać okres dzisiaj. Ale jak narazie się nie zapowiada.
Normalnie mam cykle 27-30 dni.
Chyba zrobię test jeśli do powrotu z pracy nic się nie rozwinie.
Głupia nadzieja znowu tli się w głowie. Ostatni test robiłam 1-go listopada (25dc) i było biało.
Oby to był dobry znak ❤️Trzymam mocno kciuki 😘
 
@Lili88 jestem z Tobą myślami 🍀🍀🍀
Jakie my kobiety musimy być silne...
o tym samym pomyślałam. I o tym, jakie to jest niesprawiedliwe. W moim otoczeniu mam tylko dwa wzorce: kobiety po długich staraniach, nieudanych in vitro i stratach (na szczęście te historie mają dobre zakończenie) albo kobiety, które wpadły z przerywanego lub po prostu tak sobie siedziały z mężem i uznały, że może czas na dziecko, poszli do sypialni i zrobili to dziecko, a później od razu obwieściły te dwie kreski całemu światu i się niczym nie martwiły.

@Lili88, mocno trzymam kciuki, z niecierpliwością oczekuję na wiesci od Ciebie
 
Wczoraj jak byłam na pobraniu krwi to babeczki nie wiedziały w jakim celu podaje się acard. Poinformowałam je, że biorę acard, a jedna do mnie z pytaniem na co to jest... 🤔🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Jezu, wiecie co, przez te lata siedzenia na forum nasłuchałam się tylu historii, gdzie lekarze opowiadają głupoty, ze to jest szok. Ciężko zaufać lekarzowi... ostatnio pojawiła się np dziewczyna, która starała się 5 lat i miała leki na iimuno, ale nie miała nawet monitoringu cyklu. Nie wiem czy tu jest z nami. Ale cieszę się, ze mamy tu tyle mądrych kobiet, z których wiedzy można skorzystać ❤️
 
reklama
Do góry