reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Ja mam dzisiaj 31 dzień cyklu.
Powinnam dostać okres dzisiaj. Ale jak narazie się nie zapowiada.
Normalnie mam cykle 27-30 dni.
Chyba zrobię test jeśli do powrotu z pracy nic się nie rozwinie.
Głupia nadzieja znowu tli się w głowie. Ostatni test robiłam 1-go listopada (25dc) i było biało.
Jak to mówią, poki @ brak, nadzieja jest.🤞🤞 ile dni po owu?
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Dzisiaj 21 dc a owulacji nadal chyba brak. Robię testy owulacyjne ( niżej zdjęcia)
Mam nadzieję, że w najbliższych dniach będzie pik. Robię testy 3 razy dziennie, nie wiem czy wszystkie są wiarygodne, bo rano wychodzą mocniejsze mimo, że są z 3 moczu.
Co sądzicie? :D

Miłego dnia! :*
Po wykresie i zdjęciach pasków pik mógł być dc15 czyli 6.11😉
Sama aplikacja Ci wyznacza pik czy klikasz w teście?
 
Czekam co u Ciebie się rozwinie ❤️, wykres obiecujący 🙏✊✊
Codziennie myślę, że zaraz temperatura spadnie i tyle będzie z tej radości... boję się, że zapeszę 😪 ale od 2dpo pobolewa mnie podbrzusze, tak bardzo delikatnie i za każdym razem jak poczuję skurcz to przypominam sobie, że dziewczyny tutaj zawsze piszą, żeby się w siebie nie wsłuchiwać, bo bardziej prawdopodobne jest to, że to gazy 😁😁😁
Pewnie :)
Wczorajszego pomiaru nie ma, bo byliśmy na urodzinach i poszłam spać dopiero przed 4.00. Nie było sensu mierzyć ;p
Pozostałe były mierzone jak należy ;)
No to pięknie Ci rosła temperatura ❤ a na podstawie czego wyznaczałaś owu? 😇
Kiedy idziesz na betę?
 
i problem mam z śluzem jest go mało jednak wczoraj podczas stosunku by on bardzo ciągnący. Czy to może oznaczać owulacje?
 
Wystarczyło wykreślić ten "serduszko-okres" z nicku 🤣
O tym samym pomyślałam 🤣🤣🤣 wiedziałam, ze przez to nie mogłam zajść przez tyle czasu haha
Podasz może nazwę aplikacji? ;)
Mój kalendarzyk, mam go od wielu wielu lat.
Bozszszszeeeee gratuluję z serca i zazdraszczam❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Dziękuje, chociaż dopiero po pozytywnej becie uwierzę ❤
Gratulacje!!! i piękny wykres i piękna druga kreska 🌺 w którym cyklu starań się udało?
Dzięki ;) w sumie to już przestałam liczyć, starania od września 2021, potem ciąża w grudniu 2021 - poroniłam w lutym 2022. Od tej pory aż do dzisiaj wszystkie pinki były negatywne. W sumie od poronienia 9 miesiąc starań. Po drodze złe wyniki nasienia i po 2 miesiącach suplementacji zaczęło wychodzić na prostą.
 
Niestety nie. W Medicover mogę polecić tylko do prowadzenia ciąży w szpitalu Leszka Jastrzębia - typ jest bardzo specyficzny, ale to jak przeprowadził ze mną poród na NFZ po cesarskim cięciu to zasługuje na nobla. Mimo, że nie musiał bo zwykle lekarze się w ogóle nie angażują. Córka ma 7 lat, a ja do dzisiaj mam same dobre myśli w jego stronę i nie wyobrażam sobie bym mogła rodzić z kimś innym



Oni mają jakąś obsesję na punkcie hasła monitoring. Ja dlatego nie mówię że chce moni tylko że po prostu mam bóle, chce się dowiedzieć co się dzieje w środku i tyle :D



Dlatego zleca się regularny seks co 2-3 dni. No i cipka to nie przełyk, nie połknie wszystkiego 8-)



Super! Gratulacje :) będzie jeszcze wakacyjny lipcowy maluszek
no właśnie ja tez tego nie nazwałam po imieniu, tylko powiedziałam, ze chce zobaczyc co tam słychac 😅
 
reklama
Codziennie myślę, że zaraz temperatura spadnie i tyle będzie z tej radości... boję się, że zapeszę 😪 ale od 2dpo pobolewa mnie podbrzusze, tak bardzo delikatnie i za każdym razem jak poczuję skurcz to przypominam sobie, że dziewczyny tutaj zawsze piszą, żeby się w siebie nie wsłuchiwać, bo bardziej prawdopodobne jest to, że to gazy 😁😁😁

No to pięknie Ci rosła temperatura ❤ a na podstawie czego wyznaczałaś owu? 😇
Kiedy idziesz na betę?
Tak, temperatura była wzorowa i tak samo jak Ty codziennie martwiłam się czy będzie spadać czy pójdzie w górę.
Owu wyznaczyłam na podstawie testów LH, następnego dnia po teście napierdalał mnie ostro jajnik, nawet jak siedziałam w miejscu. Następnego dnia już mnie bolały piersi, więc wiedziałam, że progesteron musiał się podnieść. A piersi bolą mnie mega aż do dzisiaj. Chociaż dzisiaj już jakby mniej.. Wieczorami najbardziej.
Beta zrobiona przed 11, wyniki mają być popoludniu, na później o 18.
 
Do góry