reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Olka tych 5 lekarzy z Luxmed masz takich co na wizycie robią to USG?
Podzielisz się info? Bo ja jakoś trafić nie mogę. Też mam pakiet Luxmed. Dostałam owszem skierowanie na USG no i nawet wycyrkluje okołoowulacyjnie, ale przecież co miesiąc mi nie wystawią skierowania w systemie :) ja ciąże prowadziłam w przyszpitalnych przychodniach, wcześniej miałam medicover, ale naprawdę na nic nie narzekałam w tej przyszpitalnej...pełen pakiet badań, a USG i tak prywatnie robiłam. A w tych prywatnych jak sobie znalazłam kogoś z dobrymi opiniami to upolować do niego termin to hardcore...

Mam dziś 1dc, to kiedy te wszystkie badania najlepiej zrobić 2-3?

Badania najlepiej 3dc

Co do LuxMed w Warszawie to:
Maria Dubicka
Anna Kamińska
Ewa Kuś
Piotr Piasny
Piotr Stec
Marek Kilijańczyk

Ogólnie dla Warszawy polecam grupę na fejsbuku Halo gdzie rodzić? Warszawa - prawdą jest, że o ile nie udostępniają negatywnych opinii o niektórych szpitalach bo straszą pozwami to jeżeli chodzi o posty dotyczące lekarza, który właśnie robi szybkie USG na każdej wizycie są okej. Ja do Medicover nigdy nie szukałam bo nie mam tam pakietu i nigdy nie miałam, ale w przypadku lux med właśnie tak znalazłam i to się pokrywa

Jeszcze co do Medicover to z tego co wiem to jest różnica np. w prowadzeniu ciąży w placówkach, a w szpitalu. Ja pewnie się skuszę na te drugą opcję bo chciałabym tam rodzić ze względu na własną wygodę
 
reklama
Tak, robiłam hormony 🙂
Bo ja trochę się zdenerwowałam, bo teraz potwierdził brak owu, nie zalecił mi tego leku bo jeszcze czekaliśmy na progesteron, który to potwierdził w 100%,a po za tym w listopadzie ma urlop, więc kazał czekać do grudnia i wtedy zdecydujemy najprawdopodobniej leki 🤷‍♀️. Tylko wreszcie sama napisałam, czy nie warto sprawdzić amh i hormonów, to mi dał skierowanie na amh, a hormony dopiero powie mi na wizycie w grudniu bo powie co i jak zrobić i zobaczymy co amh powie 🤷‍♀️, trochę mnie to zirytowalo, bo to znów cykle listopada i grudzień stracone czyli bd 8 cykli bezowulacyjnych bo czekamy w sumie nie wiem na co i czemu nie przepisal mi tego 🤷‍♀️ i zastanawiałam się czy ja może przesadzam, że trzeba, ale skoro wam robili to trzeba 🤷‍♀️. Sprawdzimy progesteron to zobaczymy, sprawdzimy ahm to zobaczymy no coś mnie trafia 🤷‍♀️. Przepraszam musiałam gdzieś to wyrzucić z siebie 😂🙈
 
reklama
Mamy pik? Jak najlepiej to wykorzystać? Dzisiaj, jutro i dla pewności w środę 😈?
 

Załączniki

  • 64485A98-69DD-43ED-A9BB-8786D1DBF8A4.jpeg
    64485A98-69DD-43ED-A9BB-8786D1DBF8A4.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 86
Do góry