reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
niby jest usg, ale jak poszłam na wizytę i powiedziałam, ze chciałabym wiedzieć czy już była owu czy jestem przed, to usłyszałam, ze oni monitoringu nie robią, dzisiaj wyjątkowo mi udzieli takiej informacji ale wystawia tez skierowanie do kliniki niepłodności i tam mam sobie iść na monitoring
też tak miałam z pakietu Medicover powiedzieli że nie ma w cenie pakietu monitoringu cyklu.
 
Cześć dziewczyny!
Dzisiaj 21 dc a owulacji nadal chyba brak. Robię testy owulacyjne ( niżej zdjęcia)
Mam nadzieję, że w najbliższych dniach będzie pik. Robię testy 3 razy dziennie, nie wiem czy wszystkie są wiarygodne, bo rano wychodzą mocniejsze mimo, że są z 3 moczu.
Co sądzicie? :D

Miłego dnia! :*
 
Tych 5 lekarzy masz w Lux Medzie czy moze znasz jakies przyjazne nazwisko w Medicover? :)

Niestety nie. W Medicover mogę polecić tylko do prowadzenia ciąży w szpitalu Leszka Jastrzębia - typ jest bardzo specyficzny, ale to jak przeprowadził ze mną poród na NFZ po cesarskim cięciu to zasługuje na nobla. Mimo, że nie musiał bo zwykle lekarze się w ogóle nie angażują. Córka ma 7 lat, a ja do dzisiaj mam same dobre myśli w jego stronę i nie wyobrażam sobie bym mogła rodzić z kimś innym

niby jest usg, ale jak poszłam na wizytę i powiedziałam, ze chciałabym wiedzieć czy już była owu czy jestem przed, to usłyszałam, ze oni monitoringu nie robią, dzisiaj wyjątkowo mi udzieli takiej informacji ale wystawia tez skierowanie do kliniki niepłodności i tam mam sobie iść na monitoring

Oni mają jakąś obsesję na punkcie hasła monitoring. Ja dlatego nie mówię że chce moni tylko że po prostu mam bóle, chce się dowiedzieć co się dzieje w środku i tyle :D

No ok, rozumiem... po prostu mi się to wszystko ułożyło. Spadek temperatury, pik LH, ból jajnika, śluz z krwią. Może nasze starania wystarczą, może nie.. w kolejnym cyklu będę mądrzejsza :)

Dlatego zleca się regularny seks co 2-3 dni. No i cipka to nie przełyk, nie połknie wszystkiego 8-)

Dziewczyny, nie dociera to do mnie. Robiąc zdjęcia trzęsą mi się ręce... Na żywo kreska jest ładniejsza. Gdyby nie wzrost temp na 37,3 to nawet bym nie pomyślała, żeby już robić test.

Super! Gratulacje :) będzie jeszcze wakacyjny lipcowy maluszek
 
@Miętusek gratuluję! Trzymam kciuki za betę ❤ mogłabyś podzielić się wykresem, jeśli prowadzisz obserwację temperatury? :)
Pewnie :)
Wczorajszego pomiaru nie ma, bo byliśmy na urodzinach i poszłam spać dopiero przed 4.00. Nie było sensu mierzyć ;p
Pozostałe były mierzone jak należy ;)
 

Załączniki

  • IMG_20221107_102820.jpg
    IMG_20221107_102820.jpg
    133,5 KB · Wyświetleń: 101
reklama
Do góry