reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Hej, hej :)
Mąż właśnie mi powiedział, że jutro rano idzie na morfologię i że jak chcę, żeby coś jeszcze zbadał to mam wpisać na kartkę... Także przychodzę do Was z prośbą o pomoc. Co powinien oznaczyć z krwi? :)

@Karola3092 jak Ty się czujesz? Idziesz do gina po @? u mnie temperatura dziś prawie 37, oby to się trzymało 🤞🤞🤞
 
reklama
Hej, hej :)
Mąż właśnie mi powiedział, że jutro rano idzie na morfologię i że jak chcę, żeby coś jeszcze zbadał to mam wpisać na kartkę... Także przychodzę do Was z prośbą o pomoc. Co powinien oznaczyć z krwi? :)

@Karola3092 jak Ty się czujesz? Idziesz do gina po @? u mnie temperatura dziś prawie 37, oby to się trzymało 🤞🤞🤞
może oznaczyć oprócz morfologii hormony typu tsh, testosteron, progesteron, prolaktyna itp.
Dołożyłabym jeszcze crp, glukozę
 
Hej, hej :)
Mąż właśnie mi powiedział, że jutro rano idzie na morfologię i że jak chcę, żeby coś jeszcze zbadał to mam wpisać na kartkę... Także przychodzę do Was z prośbą o pomoc. Co powinien oznaczyć z krwi? :)

@Karola3092 jak Ty się czujesz? Idziesz do gina po @? u mnie temperatura dziś prawie 37, oby to się trzymało 🤞🤞🤞
Super podejście męża ❤️!
Dziękuję, a dobrze w miarę się czuje, tak okresowo-kacowo chociaż nic nie piłam i okresu nie ma😂🙈🙈. W sumie czekam na skierowanie i co dalej 🙈. Tak już się nastawiłam, że nic nie będzie w tym roku, chociaż w grudniu mamy 17 rocznicę więc fajnie by było, albo na lutowe nasze urodziny, więc nastawiam się pozytywnie na razie jest plan jakiś, nie najgorszy scenariusz😁.

A Twoja temp. Pięknie! Muszą z tego być⏸️🙏✊✊
 
Wiesz co? Biorę Pregnę i MamaDHA, w których składzie jest jod.
Właśnie każdy Endo mówił mi, że przy Hashimoto jod w większych dawkach wpływa negatywnie na tarczycę i żeby nie suplementować. Co innego, jak już w ciążę zajdę, wtedy trzeba.
Ale może w takich suplementach te dawki nie są jakieś wysokie.

I też nie mówię, że tak jest 😁 nie ufam lekarzom w 100%, dlatego pytam, może Tobie mówili inaczej.
 
Dziewczyny z serii może głupich pytań 😂, bo mam niestey antybiotyk🙈 do 11.11, a okres coś czuję, że przyjdzie wcześniej, bo jedna apl mi pokazuje 9.11, a druga 13. 11, a chciałam zrobić badania, ale zastanawiam się czy nie lepiej poczekać, jak nie będę brać antybiotyku, czy to akurat przy tych badaniach nie ma znaczenia 🙈

Edit: antybiotyk na zęba mam, nie jestem przeziębiona.
 

Załączniki

  • Screenshot_20221103_212929_edit_194654610700503.jpg
    Screenshot_20221103_212929_edit_194654610700503.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 29
reklama
może oznaczyć oprócz morfologii hormony typu tsh, testosteron, progesteron, prolaktyna itp.
Dołożyłabym jeszcze crp, glukozę
Ok, to dopisuje mu to co podpowiadasz plus LH, FSH, estradiol :) jak zrobi rano to do popołudnia będą wyniki i pokażę lekarzowi na wizycie :)
Super podejście męża ❤️!
Dziękuję, a dobrze w miarę się czuje, tak okresowo-kacowo chociaż nic nie piłam i okresu nie ma😂🙈🙈. W sumie czekam na skierowanie i co dalej 🙈. Tak już się nastawiłam, że nic nie będzie w tym roku, chociaż w grudniu mamy 17 rocznicę więc fajnie by było, albo na lutowe nasze urodziny, więc nastawiam się pozytywnie na razie jest plan jakiś, nie najgorszy scenariusz😁.

A Twoja temp. Pięknie! Muszą z tego być⏸️🙏✊✊
17 rocznica??? Wow, gratuluję :D my niedawno obchodziliśmy 7 rocznicę związku i 1 małżeństwa :)
A jeśli chodzi o temperaturę to boję się każdego dnia o 5:30.... na razie jest pozytywnie i niech tak zostanie 🙏 chociaż gdyby jednak sie nie udało to też zaatakuję lekarza co robimy no i obiecałam mężowi, że pójdę z nim na badanie nasienia :) w sumie dowiedzieć się przed świętami o ciąży to też super opcja :)
A pro po antybiotyku.... to podobno nie jest obecny w krwi już 2 dni po tym jak odstawisz. A od kiedy go bierzesz? Wiesz, ja w sierpniu brałam antybiotyk i prawdopodobnie nie miałam owulki przez to :)
 
Do góry