reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Bonzur

Wiecie, że od wtorku owulacje dają już sierpniowe dziecko :o:oops:

Ale ten czas zapindala

Animation Running GIF
Przeczytałam:
"Ale ten czas ZAPŁADNIA" 🥰
BONZUR.
 
MamaDHA ma chyba jeden z najlepszych składów, dorzuciłam do tych supli cynk bo nie ma i zobaczymy!
No ja biorę na zmianę teraz Pregnę, bo ma cynk oraz MamaDHA.
Dodatkowo suplementuję EstroVitę, czyli kwasy Omega 3-6-9 z witaminami ADEK oraz magnez- znalazłam na Maderze przypadkiem świetny magnez, tani nie jest, ale te wszystkie, które są u nas w aptekach dostępne, mogą się schować.

No i co kilka dni selen uzupełniam. Ze względu na tarczycę.
 
Teraz nasunęło mi się dziwne pytanie w głowie 😛 często jest tak ze po stosunku idę się wysiusiać i wypływa tez to czym partner strzela 😂 i teraz pytanie… wiem ze może być głupie ale kto pyta nie błądzi,czy to ma jakiś wpływ na to ze ciężej jest zajść w ciąże ? ze od razu po stosunku lecę na siusiu i wydalam z siebie to co powinno zostać ? Bo z jednej strony zawsze myślałam ze to co powinno i tak pewnie poleciało już tam gdzie znaleźć się ma a z drugiej mam wątpliwości czy dobrze ze tak od razu po stosunku lecę na toaletę .
 
Teraz nasunęło mi się dziwne pytanie w głowie 😛 często jest tak ze po stosunku idę się wysiusiać i wypływa tez to czym partner strzela 😂 i teraz pytanie… wiem ze może być głupie ale kto pyta nie błądzi,czy to ma jakiś wpływ na to ze ciężej jest zajść w ciąże ? ze od razu po stosunku lecę na siusiu i wydalam z siebie to co powinno zostać ? Bo z jednej strony zawsze myślałam ze to co powinno i tak pewnie poleciało już tam gdzie znaleźć się ma a z drugiej mam wątpliwości czy dobrze ze tak od razu po stosunku lecę na toaletę .
Z tego co czytalam radzą poleżeć przynajmniej 5 min, i nie robić siusiu odrazu. Ale u mnie juz ze 15 cykli a tylko 2 ciąże o to nieudane, a ja zawsze kilka minut do 5 na pewno leżę i nic 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
 
reklama
No ja biorę na zmianę teraz Pregnę, bo ma cynk oraz MamaDHA.
Dodatkowo suplementuję EstroVitę, czyli kwasy Omega 3-6-9 z witaminami ADEK oraz magnez- znalazłam na Maderze przypadkiem świetny magnez, tani nie jest, ale te wszystkie, które są u nas w aptekach dostępne, mogą się schować.

No i co kilka dni selen uzupełniam. Ze względu na tarczycę.
Podziel się info co to za magnez ;)
Ja póki co znalazłam jeden w proszku cytrynian mg i według mnie jest dobry - dawka 375mg w saszetce.
 
Do góry