reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Bonzur

Wiecie, że od wtorku owulacje dają już sierpniowe dziecko :o:oops:

Ale ten czas zapindala

Animation Running GIF
 
reklama
Aż tak szybko by była owu? Byłam w środę na usg u gina i powiedział, ze po usg właśnie obstawia 16 dc. Ale te testy….. Może ja je złe robię? 😱
No ja tez byłam w szoku, robiłam pierwszy test 7dc i było 0.03, 8dc odpuściłam, 9dc było już 0.36, 10dc rano było 0.64 i myślałam, że będzie powoli rosło a o godzinie 20 już było 1.58 i następnego dnia rano już zaczęło spadać. Pojawił się bol, duzo śluzu i krew. Dzień przed pikiem mialam niska temperaturę i byłam tak zła, że jak mąż przez sen zapytał "I jak?" odpowiedziałam mu "srak.idz spać"😆 nie wiedziałam, że przed owu temperatura ma spaść 😅 także... sprawdzaj ten poziom LH, bo u mnie on gwałtownie wzrósł z godziny na godzinę. Tylko, że ja miałam ostatni długi cykl, dlatego może owu była szybciej. Nie wiem 🤷‍♀️
Czytałam, że przed robieniem testu trzeba się wstrzymać przez ok 2h od siku i picia. I nie robi sie testu z porannego moczu. Ja tak starałam się robić. Niemożliwe, że źle obsikujesz test 😄😄😄
W ostatnim bezowulacyjnym cyklu dostalam @ 10 dni przed terminem i w dniu 1 dn c był duzy skok temperatury 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Chyba najbezpieczniej iść na monitoring w nowym cyklu :) ja też pójdę, jeśli w tym cyklu się nie udało. :)
 
reklama
Witaj wśród nas ;)
Robiłam ten test z krwi pierwszy i ostatni raz. Może udało mi się max jedną kroplę wycisnąć z palca. Straszne doświadczenie :p nie polecam!

Ja właśnie robiłam dwa razy, wspomagalam się przy tym nakłuwaczem z glukometru, żeby więcej krwi było i w sumie skończyło się tylko na dziurach w palcu, bo i tak nie udało się jej zebrać:D

Dzięki dziewczyny, już wiem, że nie warto dziurawić palców dla tego testu ;)
 
Do góry