reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Patrzcie, jakiego mam pecha w życiu:
Dzwoni dzisiaj do mnie Pani z gyncentrum (tam, gdzie szpital wysyłał materiał z poronienia). Podaje mi hasło, mówi, że plik został już wysłany na maila. Było to ok 8:30. Jak to oczywiście ja, odświeżam, odświeżam, nic. Po godzinie dzwonię, mówię, że plik nie dotarł i czy mogę prosić o powtórne wysłanie. Po czym pani mnie informuje, że mają awarię skrzynki i nie wiadomo, kiedy ją usuną 🤷🏼‍♀️ żadne maile od nich nie wychodzą, żadne do nich nie przychodzą. I że jak chce, to mogę sobie po te wyniki przyjechać osobiście 🙈
Z tego wszystkiego nie zapytałam, czy nie mogłaby mi tej płci podać przez tel 🤦🏼‍♀️ Kurtyna 🤡
Jeju złośliwość rzeczy martwych 😒 Niech się to dziadostwo szybko naprawi 😡
 
reklama
Dziewczyny, u mnie bijące serduszko ♥️ historia niesamowita, nie wierzyłam ze coś takiego może mi się przydarzyć. Z OM (liczyliśmy miesiączkę z 2.10) wychodzi 7 tydzień ale z pomiarow zarodka wychodzi początek 6 tygodnia. Owulacje musiałam mieć ok 20-22.10 dlatego jak robiłam test 29.10 to on nie wyszedł. To krwawienie - to po prostu musiało być jakieś krwawienie które się zdarza we wczesnej ciąży. Po drodze (jeśli pamiętacie moje wojaże) były jeszcze Clostilbegyt i drożność jajowodów🙈🙈🙈Na chwile obecna wszytsko wyglada OK ♥️ trzymajcie za nas kciuki bo do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Żadne obliczenia nam się z lekarzem nie zgadzają, nie mamy pojecia kiedy to dziecko się poczęło. Termin zakres: miedzy 8 a 15 lipca 2024. Mam nadzieje ze spotkam Was jak najliczniej na grupie lipcowej. Czy któraś z Was bierze Clostilbegyt? Wykupiłam opakowanie na zaś 🙈
Rany ale historia! Gratulacje i rosnijcie duzi ❤️❤️❤️

Ja 30.11 dowiem się czy dalej mam brać lamette czy wrócić na clo, to jak będziesz jeszcze go mieć do tego czasu to się odezwę 😅
 
Dziewczyny, u mnie bijące serduszko ♥️ historia niesamowita, nie wierzyłam ze coś takiego może mi się przydarzyć. Z OM (liczyliśmy miesiączkę z 2.10) wychodzi 7 tydzień ale z pomiarow zarodka wychodzi początek 6 tygodnia. Owulacje musiałam mieć ok 20-22.10 dlatego jak robiłam test 29.10 to on nie wyszedł. To krwawienie - to po prostu musiało być jakieś krwawienie które się zdarza we wczesnej ciąży. Po drodze (jeśli pamiętacie moje wojaże) były jeszcze Clostilbegyt i drożność jajowodów🙈🙈🙈Na chwile obecna wszytsko wyglada OK ♥️ trzymajcie za nas kciuki bo do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Żadne obliczenia nam się z lekarzem nie zgadzają, nie mamy pojecia kiedy to dziecko się poczęło. Termin zakres: miedzy 8 a 15 lipca 2024. Mam nadzieje ze spotkam Was jak najliczniej na grupie lipcowej. Czy któraś z Was bierze Clostilbegyt? Wykupiłam opakowanie na zaś 🙈
Cudowne. Cały dzień czekałam co wyjdzie z tych zawirowań. Po takim szalonym początku, teraz już nudnych miesięcy życzę 😁
 
@Kosinka94 znalazłam idealny szalik dla Ciebie 😁
 

Załączniki

  • 1700515079571.png
    1700515079571.png
    623,8 KB · Wyświetleń: 97
U mnie dziwna sytuacja. Teraz jak biore leki od tatczycy mam 28 dniowe cykle. 15.11 juz bylam po okresie a dzisiaj dostalam plamien.... cos mi hormony szwankuja
 
reklama
Do góry