reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Powiedz to mojej mamie 😂😂😂 chyba dwa lata temu taka załamana na mnie patrzy i mówi "bo Ty mieszkasz na tym zadupiu, chcesz na wsi ...a ja tylko widzę te kalosze i widły...gdzie tu kobieta" 😂 I moje ulubione.. "maaaamuś kalosze i widły ale make up musi być" 😂
Wiecie jaki to jest dysonans jak jedno dziecko się wyprowadza do Warszawy, a drugie do 15 tys. miasteczka 😂 (budować się będziemy jeszcze pod tym miasteczkiem ) 🙈Ja tak marzę o porannej kawie na tarasie, z którego widać pasące się konie ... Takie mini wakacje codziennie. Oczywiście przy tym sporo pracy ale ja to kocham 😁.
A ja mieszkam na wiosce gdzie jest 250 mieszkańców
Ale widok za domem nam wiele wynagradza
20221101_123516.jpg
 
reklama
A podzieliłbyś się przepisem?
Ale nadzienia nie robiłam sama, bo pasuje nam puszkowe 😜
 
Ja w ogóle żałuję, że zaczęliśmy starania. Byłam sobie bezdzietną szczesliwą lambadziarą, niczego mi nie brakowało, miałam swoje pasje i zainteresowania, znajomych. A teraz mam siwe włosy, zmarszczki, z zainteresowań to głównie andrologia i embriologia, jestem smutna, nieszczęśliwa i całe swoje życie ustawiam pod wizyty u lekarzy. Przyjaciółka męża prawie dwa miesiące temu urodziła drugie dziecko, a my go jeszcze nie widzieliśmy, bo jak oni mają czas, to ja jestem u lekarza albo tuż przed transferem, a starsza ma jakiś katar niby od zębów, ale nie będę ryzykować, albo rozpaczam po kilkudniowej ciąży.

Jak z tego nic nie będzie, to z życia zostanie mi tylko popiół. I najlepszy na świecie mąż, będziemy sobie razem w tych zgliszczach życia siedzieć.
Myślę dokładnie tak samo! Staramy się od 3 lat, ale prawdę mówiąc przez pierwsze dwa lata (do czasu pierwszej nieudanej ciazy), to nawet skłaniałam się bardziej ku opcji, że chyba wolę nie mieć dzieci. Chcę siebie z tamtego czasu!!!!

Na co dzień mam sporo kontaktów z dziewczynami ok.20 lat, bo robie drugie studia zaoczne. I jak dwa tyg temu dowiedziałam się, że dwie dziewczyny są w nieplanowanej ciąży, to miałam ochotę wyjść i już nie wrócić na zajęcia. A dzisiaj jeszcze dobiło mnie to, ze jak pokazałam mężowi test, to my łzy zaczęły lecieć. Jakie to wszystko niesprawiedliwe :/
A ja mieszkam na wiosce gdzie jest 250 mieszkańców
Ale widok za domem nam wiele wynagradza Zobacz załącznik 1583771
Jak pięknie tam masz! Ja na co dzień mieszkam w Warszawie, ale moim marzeniem i celem jest mieszkanie na wsi 😍 na szczęście męża też :D
 
Myślę dokładnie tak samo! Staramy się od 3 lat, ale prawdę mówiąc przez pierwsze dwa lata (do czasu pierwszej nieudanej ciazy), to nawet skłaniałam się bardziej ku opcji, że chyba wolę nie mieć dzieci. Chcę siebie z tamtego czasu!!!!

Na co dzień mam sporo kontaktów z dziewczynami ok.20 lat, bo robie drugie studia zaoczne. I jak dwa tyg temu dowiedziałam się, że dwie dziewczyny są w nieplanowanej ciąży, to miałam ochotę wyjść i już nie wrócić na zajęcia. A dzisiaj jeszcze dobiło mnie to, ze jak pokazałam mężowi test, to my łzy zaczęły lecieć. Jakie to wszystko niesprawiedliwe :/

Jak pięknie tam masz! Ja na co dzień mieszkam w Warszawie, ale moim marzeniem i celem jest mieszkanie na wsi 😍 na szczęście męża też :D
Bo to jest cholernie niesprawiedliwe.
W maju powiedziałam przyjaciółce że od lipca będziemy się starać. Oczywiście nam nie pykło. Dzwoni ona w sierpniu że zaszła, że nie chce, że będzie usuwać... Noż *****. Miesiąc ją błagałam żeby tego nie robiła. Przestała tel odbierać. W końcu się dodzwoniłam. Pogodziła się z tym. Urodzi. Ja też zaszłam. Cieszymy się jak głupie... Na samą myśl że prędzej czy później ją spotkam i jej powiem że straciłam to dziecko to mam odruch wymiotny. Ona będzie znowu mamą, chociaż bardzo tego nie chciała. Ja już nie będę 😢 nie ma sprawiedliwości. Nie będzie.
 
Myślę dokładnie tak samo! Staramy się od 3 lat, ale prawdę mówiąc przez pierwsze dwa lata (do czasu pierwszej nieudanej ciazy), to nawet skłaniałam się bardziej ku opcji, że chyba wolę nie mieć dzieci. Chcę siebie z tamtego czasu!!!!

Na co dzień mam sporo kontaktów z dziewczynami ok.20 lat, bo robie drugie studia zaoczne. I jak dwa tyg temu dowiedziałam się, że dwie dziewczyny są w nieplanowanej ciąży, to miałam ochotę wyjść i już nie wrócić na zajęcia. A dzisiaj jeszcze dobiło mnie to, ze jak pokazałam mężowi test, to my łzy zaczęły lecieć. Jakie to wszystko niesprawiedliwe :/

Jak pięknie tam masz! Ja na co dzień mieszkam w Warszawie, ale moim marzeniem i celem jest mieszkanie na wsi 😍 na szczęście męża też :D
A gdzie w Warszawie leczysz się?
Ja byłam w Invimed na Mokotowie ale mam mieszane uczucia :( i chyba chce zmienić
Bo to jest cholernie niesprawiedliwe.
W maju powiedziałam przyjaciółce że od lipca będziemy się starać. Oczywiście nam nie pykło. Dzwoni ona w sierpniu że zaszła, że nie chce, że będzie usuwać... Noż *****. Miesiąc ją błagałam żeby tego nie robiła. Przestała tel odbierać. W końcu się dodzwoniłam. Pogodziła się z tym. Urodzi. Ja też zaszłam. Cieszymy się jak głupie... Na samą myśl że prędzej czy później ją spotkam i jej powiem że straciłam to dziecko to mam odruch wymiotny. Ona będzie znowu mamą, chociaż bardzo tego nie chciała. Ja już nie będę 😢 nie ma sprawiedliwości. Nie będzie.
Cholera , jakie to niesprawiedliwe :(

Przytulam🩷
 
I jak dziś się czujesz ? Kontrolujesz temperature, żadnej gorączki, dreszczy, osłabienia ?
Fizycznie jest ok. Ciągle mi zimno, ale temperatury nie mam 🤷 czekam i się zastanawiam kiedy to się wreszcie zacznie 🤦
Kiedyś czytałam o jakiejś Chince, co zapomniała że była kiedyś w ciąży i jak poszła do lekarza po ok 20 latach to miała 3 kg zwapnione dziecko w brzuchu 🤦 więc tak czekam i się zastanawiam co z tego wyniknie 🤷
 
reklama
Do góry