reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Dziewczyny a gdzie taki semiogram można zrobić? Patrzyłam po labach w moim mieście i albo nie robią tego badania, albo tylko do umawiania się prywatnie na telefon bez podanego cennika 🤦 mój gin mozesystaeic na coś takiego skierowanie? Czy tylko androlog może?
 
Dziewczyny dziękuję bardzo! Nie dociera to do nas, mąż kilkanaście razy się pytał czy na pewno! Czy możliwe że test jakiś wadliwy i może pojedzie do apteki po kilka innych dla pewności. Martwi mnie tylko brak objawów takich jak ból cyckow czy sikanie co chwilę!
Niech jedzie po te testy 🤩🤩🤩. Chcemy nacieszyć oko kreseczkami :)
Gratulacje ❤️
 
Dziewczyny a gdzie taki semiogram można zrobić? Patrzyłam po labach w moim mieście i albo nie robią tego badania, albo tylko do umawiania się prywatnie na telefon bez podanego cennika 🤦 mój gin mozesystaeic na coś takiego skierowanie? Czy tylko androlog może?
Mój robił raz w bocianie, a raz miał skierowanie od androloga i robił tam w klinice.
 
Dziewczyny a gdzie taki semiogram można zrobić? Patrzyłam po labach w moim mieście i albo nie robią tego badania, albo tylko do umawiania się prywatnie na telefon bez podanego cennika 🤦 mój gin mozesystaeic na coś takiego skierowanie? Czy tylko androlog może?
co do skierowania na NFZ się nie wypowiem, bo nie wiem, ale najlepiej zrobić w jakiejś klinice leczenia niepłodności po prostu - tam mają specjalnie przygotowane do tego celu pokoje. Nie wiem skąd jesteś, ale warto poszukać jakiegoś bociana, gyncentrum, invicta, czy coś takiego. Kliniki mają też na stronie cenniki z reguły
 
Dziewczyny a gdzie taki semiogram można zrobić? Patrzyłam po labach w moim mieście i albo nie robią tego badania, albo tylko do umawiania się prywatnie na telefon bez podanego cennika 🤦 mój gin mozesystaeic na coś takiego skierowanie? Czy tylko androlog może?
Myśle, że możecie zadzwonic do kliniki (niestety nie polecę wielu, my akurat robilismy w angeliusie) i po prostu się umówić na termin ☺️ mąż oddaje materiał w pokoju, wyniki są przeważnie tego samego dnia po ok 4 godzinach
 
reklama
A ile trwało schodzenie z bety 50 tysięcy? Pytam, bo może mniej więcej wyliczę sobie ile to u mnie potrwa 🤷🏼‍♀️ u mnie była lekko ponad 10 tysięcy 🥺
Jak się dowiedziałam, że z ciąży nici, to beta miała 9tys, tydzień później było poronienie. Jak zbadałam betę po nim, to jeszcze była pozytywna (chyba ok. 15), do zera zeszła z tydzień później
 
Do góry