reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
No to możemy założyć klub chujo*ej pani domu 😉
Czy ja z moimi niewypranymi firankami kwalifikuje się na członka klubu? 😁
Hej dzuewczyby

Mój też dziś miał i przez to cały dzień nie mogłam was podczytywać a teraz 30 stron do nadrobienia 😂
Byli znajomi, fajnie się posiedziało, wieczorem zamówiliśmy sushi ❤️
A zamiast tortu zrobiłam sernik bo uwielbia 😂 Z rodzynkami 🤢
W ogóle sporo tu skorpionowych mężów 😄 Ja z maja wiec byk jak w mordę strzelił.

Z głupotek serialowych polskich to oglądam kuchenne rewolucję i ślub od pierwszego wejrzenia 🙈 A kiedyś nałogowo oglądałam na wspólnej. Zaczęłam od pierwszego odcinka i chyba dwa lata trwało zanim obejrzałam do obecnie wychodzących 😂 Na szczęście mi przeszło😂

@anyżowe_love ale śliczny tort! I pewnie pyszny 🤤🤤🤤 Zezarlabym ❤️
A teraz czas spac i będą mi się torty śniły 😂 Dobranoc!
Ale że z rodzynkami? No fujka 😉
Ciekawość dała górę! Laski to jest testowa?? Nie wierzę, że jednak! Nie mam jak i kiedy zrobić bety. Nigdy nie robiłam. Ale teraz stara jestem więc może powinnam?? Jezu co my zrobilismy? 4 dziecko, jakim cudem! Ależ targają mną emocje aaaaaaaaaa!!!
Gratulacje! ♥️
 
Nadal czekam. Goni mnie co rusz na kibelek jak przed porodem 🤦 ale to pewnie przypadek. Czuję, że jelita wracają na swoje miejsce, więc pewnie macica się obkurcza. Tona śluzu i nic więcej 🤷 im dłużej to trwa tym bardziej jestem na to wszystko obojętna 🤷
Ja też czekam 😔 najgorsze, że im dłużej czekam tym bardziej się boję, żeby to nie była jakaś pozamaciczna. Myślałam, że jak w czwartek beta była 25 to już pójdzie szybko 🤦 No nic....jutro powtórka i oby spadek.

To mogą być objawy poronienia, bo organizm zabiera się za to podobnie jak do porodu 😔 musi rozszerzyć szyjkę, musi uderzyć trochę oksytocyny itd. trzymam kciuki, żebyś szybko mogła wrócić do "normalności" . Źle to brzmi ale po zakończeniu krwawienia świat wygląda troszkę inaczej 🙂
 
Nawet jeśli to jest pierwszą nasza strata a w domu 2 dzieciaków z raczej bezproblemowych ciąż?
Jak analizujmy możliwości to myślimy o tym że strata mogła wynikać z naszego wieku (zbliżamy się do 40), albo z trochę podwyższonego TSH (2,9 gdzie norma do 2,5). No i oczywiście przypadkowa mutacja jakaś trisomia mogła się trafić 😔
Mogło się zdarzyć wszystko i poronienia niestety się zdarzają. Ja biorę pod uwagę, że możemy z mężem do końca nie działać genetycznie 🤷 ale mamy super malucha i nie zamierzam poszerzać diagnostyki. Wiem, że muszę brać acard, wiem, że możemy mieć zdrowe dziecko. Ufam naturze 🙂
 
No i nie udało mi się tego ukryć. Wstal i pyta się mnie co taka szczęśliwa. Ja że nic z bananem na twarzy a on test zrobiłaś, w ciąży jesteś?? No i dupa, powiedziałam bo przecież nie będę kłamać w takiej sprawie 😀
Super gratulacje 💞💕💟 co za różnica jak przekażesz tak wspaniałą wiadomość, przynajmniej odrazu razem cieszycie się z niej
 
Ja też czekam 😔 najgorsze, że im dłużej czekam tym bardziej się boję, żeby to nie była jakaś pozamaciczna. Myślałam, że jak w czwartek beta była 25 to już pójdzie szybko 🤦 No nic....jutro powtórka i oby spadek.

To mogą być objawy poronienia, bo organizm zabiera się za to podobnie jak do porodu 😔 musi rozszerzyć szyjkę, musi uderzyć trochę oksytocyny itd. trzymam kciuki, żebyś szybko mogła wrócić do "normalności" . Źle to brzmi ale po zakończeniu krwawienia świat wygląda troszkę inaczej 🙂
Szczerze to właśnie czekam na tą "normalność". Ostatnio bardzo dużo się wydarzyło w moim życiu i tęsknię za takim zwyczajnym dniem z troskami życia codziennego. Chyba muszę sobie przemyśleć wiele spraw. Niektóre rzeczy trzeba doprowadzić do końca, a z innych po prostu zrezygnować. Na tą chwilę to w sumie nic mnie nie obchodzi. Najchętniej wpełzłabym do jakiejś nory i została tam już na zawsze 🤦
Panicznie boję się że zacznę krwawić w pracy. Nie raz do mnie karetka za młodu przyjeżdżała jak okres miałam, średnio bym chciała żeby musiała przyjechać do pracy 🤦 miałam wielką nadzieję że się zacznie w weekend ale teraz już w to wątpię 😥
 
A masz problemy ze sercem? Ja np. Cierpię na migreny (często a aurą) i nigdy dotąd żaden neurolog nic nie znalazł. Ale tak się złożyło, że trafiłam do kardiologa i mam drożny otwór owalny. Podobno on bardzo często jest odpowiedzialny za te bóle z aurą.
Zobacz załącznik 1582100
@Żonkaa a na podstawie których badań kardiolog stwierdził ten otwór? Ja byłam ostatnio znowu na mr głowy+angio i wyszło coś z ułożeniem tętnic w głowie, że one mogą też powodować u mnie bóle migrenowe :(
 
reklama
Do góry