reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Potwierdzam! Świat wygląda zupełnie inaczej szczególnie jak beta zniknie i reszta hormonów też wróci do normy. Moim zdaniem hormony ciążowe przy poronieniu to czysta tortura. Schodziłam z bety na poziomie ok. 50 tys. i już po krwawieniu było lepiej, a jak w końcu beta negatywna to jakbym psychicznie odzyskała siebie dosłownie.
Największą moc mi wróciła w okresie owulacji 😂 wtedy lekarz kazał nam zaczekać miesiąc, bo miałam owulację tydzień po zakończeniu poronienia. Czułam się jak kotka w rui 😂 a jaka byłam sfrustrowana, że mój mąż jest odpowiedzialny i chciał się zabezpieczać 🙈 Trochę mi to pokazało jacy przy tym mega rozwiniętym mózgu jesteśmy prymitywni i ile rzeczy nami rządzi 🙂 Z poziomu świadomości wszystko przeżywamy i możemy zablokować fizjologię ale zazwyczaj ona się rządzi swoimi prawami 🙂
 
Dziewczyny dziękuję bardzo! Nie dociera to do nas, mąż kilkanaście razy się pytał czy na pewno! Czy możliwe że test jakiś wadliwy i może pojedzie do apteki po kilka innych dla pewności. Martwi mnie tylko brak objawów takich jak ból cyckow czy sikanie co chwilę!
W donoszonej ciąży tak się bałam braku objawów, że od 6 tygodnia do końca 4 miesiąca spałam i wymiotowałam na zmianę 😂 także bądź cierpliwa 😘
 
@Żonkaa a na podstawie których badań kardiolog stwierdził ten otwór? Ja byłam ostatnio znowu na mr głowy+angio i wyszło coś z ułożeniem tętnic w głowie, że one mogą też powodować u mnie bóle migrenowe :(
Najpierw miałam EKG, coś Pani doktor w tym zapisie się „nie spodobało” i zapytała czy miewam migreny. Potwierdziłam. Potem miałam USG serca i robiła je strasznie długo, jakby czegoś szukała. Potem włączyła na USG te „przepływy” i widziałam że krew ma nie do końca prawidłowy obieg. Szukała aż znalazła. Potem mi wyjaśniła, że w moim zapisie EKG zobaczyła coś charakterystycznego właśnie dla tego otworu więc dlatego go szukała.
 
reklama
Do góry