reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Ja miałam dzisiaj pobieranie krwi i chyba z 7 fiolek pobrała babeczka. I zero siniaka :) ja jestem dziwna bo lubię pobieranie krwi :)
P.S czy jeśli żelazo i ferrytyne mam w dolnej granicy to powinnam suplementować? Polecicie coś? Jakie wyniki są optymalne do starań?
 
Ja miałam dzisiaj pobieranie krwi i chyba z 7 fiolek pobrała babeczka. I zero siniaka :) ja jestem dziwna bo lubię pobieranie krwi :)
P.S czy jeśli żelazo i ferrytyne mam w dolnej granicy to powinnam suplementować? Polecicie coś? Jakie wyniki są optymalne do starań?
Ja dostałam od ginka sorbifer - Ale to na receptę. Bez recepty to tylko ascofer, jako lek.
 
Dziewczyny, mam pytanie bo zapomniałam zapytać lekarza a Wy jesteście mądre głowy. Czy można łączyć Duphaston z Luteiną? Lekarz mi zmienił dzisiaj dupka (3x 2 tabl.) Na luteinę (1x 100mg), ale rano już wzięłam jedną dawkę dupka. Czy mogę teraz odpuścić dwie następne i wieczorem wziąć luteinę? Czy lepiej dzisiaj jeszcze te 2 dawki dupka wziąć i luteina od jutra?
Można brać razem, a nawet trzeba jeśli gin tak zalecił. Nie da się przedawkować proga :)
 
Dziewczyny poczytałam trochę o zakrzepicy. A rozumiem że trombofilia jest zakrzepicą. Wyniki badań tuż przed poronieniem mam prawidłowe. Przy trombofilii by były zaniżone INR i PT. U mnie były w normie. 18 lat z przerwami na ciążę brałam tabletki antykoncepcyjne, które też przyczyniają się do zakrzepicy i nic nie było 🤷 więc szczerze wątpię by to mogła być przyczyna w moim przypadku 😥
Przyczyną jednorazowych poronień najczęściej są wady genetyczne zarodka, co zreszta chyba zasugerował ginekolog prawda?
 
reklama
Do góry