reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Jakbyś miała byś to czuła ja np po tabletkach miałam problemy z nogami łydkami szczególnie byłam parę razy na doplerze wszystko okey ale nogi sine i problemy z orzepływem oraz okropny ból jak chodziłam dostałam leki rozrzedzające krew jak przy zakrzepicy było i niebo lepiej potem fiolet dalej wszystko oejy i teraz skończyłam w sumie kurację lekami i problem minął. Prawdopodobnie komplikacje po antykoncepcji jedno składnikówej
Dziękuję. Brzmi trochę przerażająco. U mnie nic takiego się nie zdarzało. 😥
 
Ciężko powiedzieć, bo widzisz ja pierwsza ciąża donosiłam tylko teraz dwie były biochemiczne. Jest dużo różnych przypadkowo np dziś natrafiłam na nagranie gdzie dziewczyna opowiadała o zatorze płucnym. Jak zrobili jej badania okazało się,
że ma mutacje i antykoncepcja była powodem zatoru.
Brałam 18 lat antykoncepcje, był czas że paliłam. Żadnych incydentów nie było 🤷
 
Dziękuję. Brzmi trochę przerażająco. U mnie nic takiego się nie zdarzało. 😥
Tak ból jakby od środka coś rozrywało nogę po przejściu paru metrów. Ból niesamowity musiałam tak parę miesięcy żyć bez leków. Pojechałam do Polski i odrazu dostałam. Inne życie po terapii. Ale lekarz też e szoku że mam objawy a żyły są zdrowe. Miałam tzw powierzchniowe zapalenie żył
 
Jakbyś miała byś to czuła ja np po tabletkach miałam problemy z nogami łydkami szczególnie byłam parę razy na doplerze wszystko okey ale nogi sine i problemy z orzepływem oraz okropny ból jak chodziłam dostałam leki rozrzedzające krew jak przy zakrzepicy było i niebo lepiej potem fiolet dalej wszystko oejy i teraz skończyłam w sumie kurację lekami i problem minął. Prawdopodobnie komplikacje po antykoncepcji jedno składnikówej
To ja się z Tobą nie zgodzę - tabsy brałam przez 8 lat, nigdy nic mi nie było, przepływy zawsze idealne, wyniki badań krwi wzorowe - nigdy nie mogłabym powiedzieć, że czułam że mam jakąkolwiek nadkrzepliwość, a mutacje w kierunku trombofilii mam obecne.
 
Tak ból jakby od środka coś rozrywało nogę po przejściu paru metrów. Ból niesamowity musiałam tak parę miesięcy żyć bez leków. Pojechałam do Polski i odrazu dostałam. Inne życie po terapii. Ale lekarz też e szoku że mam objawy a żyły są zdrowe. Miałam tzw powierzchniowe zapalenie żył
Tym bardziej w ciąży nasilają się problemy z krążeniem. Ja mam powiedziane że będę musiała brać Cyclo3forte w ciąży ale tylko to bo innych leków nie można i że pewnie będą problemy z nogami
 
reklama
To ja się z Tobą nie zgodzę - tabsy brałam przez 8 lat, nigdy nic mi nie było, przepływy zawsze idealne, wyniki badań krwi wzorowe - nigdy nie mogłabym powiedzieć, że czułam że mam jakąkolwiek nadkrzepliwość, a mutacje w kierunku trombofilii mam obecne.
Ja nie mówię że każdy ma tak. Ale że są różne przypadki. Opisałam swój który też odebiega od normy
 
Do góry