reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Myśle ze magnez nikomu nie zaszkodzi pewnie cudowny jak woda z lichenia tez nie jest ale może zaszczepić pozytywne myślenie. Nastawienie tez ma znaczenie wiec czemu sobie nie pomóc 😉
za przypisywaniem mu sukcesu i traktowania jako cudownego środka też nie jestem, @Motylkowa! ostatnio bardzo ładnie się wypowiedziała na ten temat, ale też nie ma co całkiem gasić zabawy i smieszkow z dzieciorobnego magnezu
 
Już po usg. Początkowo było podejrzenie, że owu była z prawego jajnika, bo było widać jakąś tam szczelinę, która mogłaby świadczyć o świeżutkiej owulacji, ale ostatecznie odnalazło się ciałko żółte w lewym jajniku. Także ten cykl po niedrożnej stronie. W środę mam zbadać proga. Skierowanie na histerolaparoskopię już w moich rękach. :)
 
Już po usg. Początkowo było podejrzenie, że owu była z prawego jajnika, bo było widać jakąś tam szczelinę, która mogłaby świadczyć o świeżutkiej owulacji, ale ostatecznie odnalazło się ciałko żółte w lewym jajniku. Także ten cykl po niedrożnej stronie. W środę mam zbadać proga. Skierowanie na histerolaparoskopię już w moich rękach. :)
nie wiem jaką dać reakcje! super, że skierowanie, kijowo, że po niedroznej stronie.
 
Dziewczyny poczytałam trochę o zakrzepicy. A rozumiem że trombofilia jest zakrzepicą. Wyniki badań tuż przed poronieniem mam prawidłowe. Przy trombofilii by były zaniżone INR i PT. U mnie były w normie. 18 lat z przerwami na ciążę brałam tabletki antykoncepcyjne, które też przyczyniają się do zakrzepicy i nic nie było 🤷 więc szczerze wątpię by to mogła być przyczyna w moim przypadku 😥
Jakbyś miała byś to czuła ja np po tabletkach miałam problemy z nogami łydkami szczególnie byłam parę razy na doplerze wszystko okey ale nogi sine i problemy z orzepływem oraz okropny ból jak chodziłam dostałam leki rozrzedzające krew jak przy zakrzepicy było i niebo lepiej potem fiolet dalej wszystko oejy i teraz skończyłam w sumie kurację lekami i problem minął. Prawdopodobnie komplikacje po antykoncepcji jedno składnikówej
 
To ja chyba tego raczej nie mam. Miałam nogę w gipsie w lipcu i nie dostałam zastrzyków przeciwzakrzepowych i nic mi nie było 🤷
Ciężko powiedzieć, bo widzisz ja pierwsza ciąża donosiłam tylko teraz dwie były biochemiczne. Jest dużo różnych przypadkowo np dziś natrafiłam na nagranie gdzie dziewczyna opowiadała o zatorze płucnym. Jak zrobili jej badania okazało się,
że ma mutacje i antykoncepcja była powodem zatoru.
 
reklama
Do góry