reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

O albo babcia piekła taka babkę jak są te cytrynowe teraz w piekarniach. Ale ona była slodka z kakao i ja uwielbiałam jeść to jej ciasto Na ciepło z masłem i na to odrobinę soli 🙈 I oesu ale bym zjadła to ciasto z masełkiem
 
reklama
Dziewczyny, jestem załamana :( odebraliśmy dzisiaj wyniki kariotypu pary, mój jest prawidłowy, ale męża nie. Ma zrównoważona translokacje wzajemna. Czyli już wiem, co bylo powodem poronien i pewnie z tą ciaza będzie tak samo :(((( zbadałam też będę i mam aż 10793, a proga tylko 22,88. Jestem w 35dc. Wydaje mi sie, ze ta beta jest jakaś wysoka jak na tak wczesny etap. I tak boję sie, ze zarodek ma wady, bo prawdopodobieństwo jest bardzo duże :(( jutro idę do lekarza, ale jestem załamana:(


Przykro mi kochana, że taki wynik ale tak jak dziewczyny piszą - może wszystko będzie ok. I za to trzymam mocno kciuki! Lekarz jutro Ci pewnie wszystko powie i z tego co wiem można też zrobić badanie dziecku czy u niego występuje taka mutacja. Trzymaj się 🫂🫂
 
Ja uwielbiam paluszki z solą maczane w nutelli. Albo McFlurry ze słonymi frytkami. Mniam :) sera żółtego nie zjem w żadnej postaci oprócz roztopionej/ płynnej :D ale ja dziwna jestem bo ja nigdy kanapek nie lubiłam jeść :)


Frytki z lodami też uwielbiam. Gdzieś na instagramie widziałam polecenie i spróbowałam No i przepadłam 😁

@Kejcik a Tobie wszystkiego najwspanialszego z okazji urodzin! 🎂🎂🎂
 
Ja na drugim roku studiów biegłam po tabletki 🙈 dobrze, że wtedy nie wpadłam bo pewnie marnowała bym życie z byłym partnerem 🤷 a zwyczajnie pękła gumka 🙈. Dobrze, że takie leki są. Z mężem natomiast cały czas rozmawiamy, że bez sensu się zabezpieczaliśmy 😂 jaka to by była oszczędność na gumkach przy początku związku 😂😂😂
To powiem Wam taką ciekawostkę - nie wiem, czy wiecie, że w Nl tabletki PO kupić można normalnie w drogerii - ba nawet w marketach 🙈
Dziewczyny, jestem załamana :( odebraliśmy dzisiaj wyniki kariotypu pary, mój jest prawidłowy, ale męża nie. Ma zrównoważona translokacje wzajemna. Czyli już wiem, co bylo powodem poronien i pewnie z tą ciaza będzie tak samo :(((( zbadałam też będę i mam aż 10793, a proga tylko 22,88. Jestem w 35dc. Wydaje mi sie, ze ta beta jest jakaś wysoka jak na tak wczesny etap. I tak boję sie, ze zarodek ma wady, bo prawdopodobieństwo jest bardzo duże :(( jutro idę do lekarza, ale jestem załamana:(
Bardzo mi przykro, że taki wynik u męża 😒 Moja znajoma tzn jej mąż ma jakąś transolakcję i miała 2poronienia ale na etapie 17tc. Udało im się za 3cim razem i urodziła zdrową córcię. Betę masz dobrą jak na ten tydzień ciąży. Trzymam mocno kciuki za dzidziusia - powodzenia na wizycie 😘
 
my nigdy nie używaliśmy prezerwatyw, zawsze tylko stosunek przerwyany (podejście - jeśli będzie wpadka to okej). I nie wiem co ja sobie myślałam, że my jesteśmy tak genialni w ten przerywany? 😂
2 lata przed ślubem się tak bawiliśmy, tez myślałam ze dobrze nam idzie kalendarzyk😂😂
Po 5 latach stwierdzam ze zmarnowaliśmy 2 lata 😂
 
Tak to miałam wyszczególnione.
Ale myślisz że jak na pierwszy raz to sam seminogram wystarczy?
Czy tak jak ginekolog zaleciła?
No generalnie lepiej zrobić całość, wiadomo, szerszy obraz. No ale z reguły zaczyna się od samego seminogramu. Więc w sumie nie wiem 😂 na Twoim miejscu, jeśli kasa jest teraz problemem zrobiłabym sam seminogram. Zawsze to już jakiś ogląd.
 
reklama
To powiem Wam taką ciekawostkę - nie wiem, czy wiecie, że w Nl tabletki PO kupić można normalnie w drogerii - ba nawet w marketach 🙈

Bardzo mi przykro, że taki wynik u męża 😒 Moja znajoma tzn jej mąż ma jakąś transolakcję i miała 2poronienia ale na etapie 17tc. Udało im się za 3cim razem i urodziła zdrową córcię. Betę masz dobrą jak na ten tydzień ciąży. Trzymam mocno kciuki za dzidziusia - powodzenia na wizycie 😘
A wiesz może czy jakieś badania robili? Poronienie w 17tc brzmi strasznie :/
 
Do góry