reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
dobry wieczór kobietki :)

wybaczcie, w tym miesiącu nie miałam czasu, by pisać, ale starałam się was czytać..ostatnio musiałam nadrobić bodaje 120 stron :D nadal nadrabiam, jestem na stronie 446... :p

Widze, ze nawet nie zapisywałem się w tym miesiącu na testowanie, więc naprawiam ten błąd..proszę mnie zapisać na 23.11 :)
W poprzednim miesiącu @ przyszła pare dni za wcześnie. :/
Nie wiem, jak będzie w tym miesiącu, domniemana owulacja jakieś 8 dni temu. Wczoraj z rana zaczął bolec mnie brzuch jak na okres..dwie godziny mnie trzymał ból..już myślałam, żeby wziąć jakaś tabletkę ( a ja nie z tych, które lubią brać medykamenty) i nagle przeszło. Nie wiem co to było :p chyba dzidziuś się zagniezdzal 🥴😎 )
Lecę dalej czytać :p
 
Moje testy LH pozytywne - aż bordowe😂

Ja niestety po wyjściu ze szpitala ze spadkową beta, wróciłam do Niego ponownie, beta przez 5 dni się podwoiła. Pecherzyk w jajowodzie 13x10 mm.
Jutro laparoskopowe usunięcie jajowodu.
Czy próbowaliście ratować jajowod? Dziewczyny czy Wy po usunięciu jajowodu zaszlyscie w druga ciaze i macie dzieciaki? Jestem przerazona😭😭
Współczuję sytuacji ☹️ Oby się jednak udało uratować jajowód ale ostatecznie bez jednego można zajść w ciążę.
Przy takim spadku temperatury? A owulka nie jest przy skoku temperatury? 27 dc miałam właśnie duży spadek
Podczas owulacji często jest spadek temperatury i na drugi dzień skok 😊
 
29.10 lub 30.10. to był 16 lub 17 dc. Tak podejrzewam, chodź potem śluz płodny przydarzył się 2.11 więc już totalnie zgłupiałam :D
A to ile masz faze lutealną? Jak owu miałaś według tego co piszesz 30.10 a okres się spóźnia 4 dni to wychodzi taka na styk prawidłowości 10 dni.
Obstawiam, że miałaś owulacje później i dlatego przesunięcie miesiączki.
 
Współczuję sytuacji ☹️ Oby się jednak udało uratować jajowód ale ostatecznie bez jednego można zajść w ciążę.

Podczas owulacji często jest spadek temperatury i na drugi dzień skok 😊
Ale to dalej nie możliwe żeby wtedy była owulacja bo 26dc miałam monitoring i było już po owulacji 😊
 
Poza tym to nie możliwe, przecież byłam u ginekologa w 26 dc i mówiła że jest ciałko żółte owulacja już była. Zapomniałam napisać 🫣🤣
A no to bardzo ważny szczegół :) dlaczego zaczęłaś mierzyć tempke dopiero w 21 dc? Owulacji z wykresu mozna doszukiwać się po skoku tempki w górę, który często występuje po spadku. Temperatura w pierwszej fazie cyklu powinna być na niższych wartościach niż po owu. Jesteś pewna ze te dwa pierwsze pomiary były mierzone zgodnie z zasadami? :)
 
reklama
A no to bardzo ważny szczegół :) dlaczego zaczęłaś mierzyć tempke dopiero w 21 dc? Owulacji z wykresu mozna doszukiwać się po skoku tempki w górę, który często występuje po spadku. Temperatura w pierwszej fazie cyklu powinna być na niższych wartościach niż po owu. Jesteś pewna ze te dwa pierwsze pomiary były mierzone zgodnie z zasadami? :)
Nie mierzyłam wcześniej bo bardzo mnie to stresowało. Kiedyś mierzyłam chyba w grudniu tamtego roku od początku do końca (wklejam wykres). Potem przydarzyła się ciaza pozamaciczna i od tamtej pory nie mierzyłam, jak mówie, bardzo mnie to stresuje. Zaczęłam mierzyć po możliwej owulacji z czystej ciekawości. Ale teraz znowu mam z tym mierzeniem stresa ze jakieś dziwne pomiary wychodzą i chyba wolę nie wiedzieć jaką mam temp🫣🤣
 
Do góry