reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Witajcie. Ne wiem czy dobrze trafiłam bo tu jest wątek dla starających się i testujących w listopadzie, ja dopiero zacznę się starać. Chciałam o tym pogadać, trzymam kciuki za każdą z Was. Pozdrawiam
Przeczytaj pierwszy post, i zdecyduj czy to miejsce dla Ciebie. Tutaj wszystki się starają jedne kilka dni inne kilka miesięcy lub lat.
 
reklama
Cytuj / Edytuj / Zgłoś

Dzień doberek 🌻 u mnie Lipton, 13dpo i ani cień cienia, temperatura oczywiście ani drgnie 37,05° aplikacja sugeruje @ za dwa dni a ja nie czuje nawet ćmienia. Straciłam nadzieję, bo już powinno coś lekko widać testy mam 10 czułości 😮‍💨 czy coś może być nie tak z moim progesteronem że tyle dni po owu nie ma spadków i ciągle powyżej 37°? Nawet jak nie spadnie przed @?
Moim zdaniem bez potwierdzonej owulacji przez ginekologa, nie wiesz do końca ile dni jesteś po, natomiast są orzypadki 2 kresek 14, 16 a nawet 19 dni po, przejrzyj galerie wykresów. Nie wszystkie dziewczyny mają pozytyw 9, 10 czy 12 dni po. Takze masz jeszcze szanse.🤞🤞✊✊️ U mnie temperatura potrafiła spaść też dopiero w 1dc, od czego to zależy nie wiem.
 
Przypomnisz proszę jak wyglądały wyniki Twojego męża? Z czym był największy problem?
U nas leży ilość plemników
Generalnie u nas na przestrzeni lat wyniki były różne, raz wchodziliśmy w normię w wielu parametrach, potem znów spadały. Ale ogólnie rzecz biorąc, leży wszystko. W ostatnich wynikach ilość 8mln/ml, ruch chyba 26&, morfologia 3%. Jedyne co nie leży, a było 3x badane to fragmentacja i HBA. Był raz też zrobiony test MAR i też dobrze. No ale co z tego jak podstawy leżą. Znaczy, nie leżą, ale są obniżone. Dlatego szczerze mnie trochę to dziwi, patrząc po wynikach nasienia innych, zaciążonych dziewczyn, ze naprawdę nam się chociaż raz nie udało tak przypadkiem. (no dobra, ta beta 8 ale co to ma byc.). I wydaje mi się, że możemy mieć jakieś genetyczne lub immuno przeszkoday.
Sorry za przydługi post.
 
Generalnie u nas na przestrzeni lat wyniki były różne, raz wchodziliśmy w normię w wielu parametrach, potem znów spadały. Ale ogólnie rzecz biorąc, leży wszystko. W ostatnich wynikach ilość 8mln/ml, ruch chyba 26&, morfologia 3%. Jedyne co nie leży, a było 3x badane to fragmentacja i HBA. Był raz też zrobiony test MAR i też dobrze. No ale co z tego jak podstawy leżą. Znaczy, nie leżą, ale są obniżone. Dlatego szczerze mnie trochę to dziwi, patrząc po wynikach nasienia innych, zaciążonych dziewczyn, ze naprawdę nam się chociaż raz nie udało tak przypadkiem. (no dobra, ta beta 8 ale co to ma byc.). I wydaje mi się, że możemy mieć jakieś genetyczne lub immuno przeszkoday.
Sorry za przydługi post.
A robiliście kariotypy (sorry ze się wtrącę)?
 
reklama
Do góry