reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Hej dziewczyny.
Ja zamilkłam bo we wtorek trafiłam z córka do szpitala. Miała crp 187 i lekarka nas na cito wyslala 🙈 Angina 😐🫠
Nadrobiłam was dziś do końca, bo wczoraj padłam chyba o 21 😂 U mnie starania o drugie ale jestem na początku drogi, po odstawieniu anty, więc nie nastawiam się jakoś szczególnie na szybkie zobaczenie dwóch kresek. W pierwszym cyklu nadzieja była ale została rozwiana 😂

Jutro najpewniej wracam do domu, na całe szczęście. Premom zapowiada mi owu na 17.11, mój kalendarzyk zaś na 13.11 😂 W domu zostały mi chyba tylko 4 testy owu, więc muszę coś dokupić online. Zobaczymy który się myli 🙈

@Myszko Strasznie mi przykro 😞 Tule wirtualnie 🫂
Dużo zdrowia dla córeczki ❤️
 
reklama
Proszę, taki oto próg bez leków, jedzenie marchewki po owulacji 💓🙈 ile razy patrzę na te wyniki i przyrosty, zastanawiam się, co mogło pójść nie tak… 🥺🥺
Ciąża to niestety nie tylko beta HCG i progesteron 😔 chciałabym Ci powiedzieć, że to wszystko ma jakiś sens... Ale dla nas nigdy go nie będzie. Najczęściej to jest związane z błędami w materiale genetycznym, złym podziałem, błędną ilością chromosomów. Czasami nasz organizm daje szansę takiemu maluszkowi i nagle się poddaje, bo wady są zbyt duże 😔 Czasami nasz organizm nie czuje się na siłach tu i teraz. Przyczyn są tysiące ale musimy znaleźć w sobie siłę i walczyć dalej
 
Myslalam, że tylko ja jestem tak nieogarnięta, bo dopiero dzisiaj się zorientowalam, że w sobotę pocałuje klamkę Lidla 🤣
😂😂😂😂 jutro trzeba pocisnąć na shopping 🙈
Ja na szczęście robię zakupy w piątek by nie zostawić sobie wszystkiego na sobotę. Za raz siadam do planu posiłków i muszę też wymyślić na niedzielę coś dobrego - koleżanki przyjeżdża do mnie i ma do przemierzenia w jedną stronę 80km. W sumie to już się nie mogę doczekać na spotkanie bo już nie widziałyśmy się nie całe 2 lata 🙈 kurde kiedyś narzekaliśmy że mieszkamy od siebie 20km, a teraz nie dość że odległość duża, to dzieci mocno ograniczają nam spotkania.
Zawsze tak jest i zawsze jest cos, a jak sie w koncu uda, to cud:) kolejne spotkanie po kolejnych latach ….:(
Zastanawiam sie czasem gdzie my tak wszyscy pędzimy 🙈
Tak dzień przed miesiączką. Negatywny 😊
Kiedy to było? Powtorz moze, jezeli okresu nie ma jeszcze :)
Edit- juz doczytałam.. :(
 
Wrrr... A ja się zirytowałam, zamówiłam psie żarcie w środę koło 5 rano. Paczka dalej nie nadana, a nr ma od środy.
Moim ulubionym daniem na zakupy była niedziela. W niedzielę, zakupy i sprzątnie. I tak mi zepsuli wszystko tymi zamkniętymi sklepami. Sobotę miałam tylko dla siebie, bo luby w pracy, więc ja odpoczywałam. Czasem coś ogarnęłam jak miałam chęć.
U mnie okres teoretycznie 13. Zobaczymy jaka długość tym razem. Coś mnie kręgosłup tak okresowo boli. Jakoś się nie nastawiam na inne zakończenie cyklu niż @.
 
Cześć dziewczyny
Ostatnią miesiączkę miałam 22.10 cykl był stymulowany lamette później zastrzykami na podtrzymanie pęcherzyków
Wyhodowałam ich 3 w 18 dni cyklu miały 19mm 14mm 12mm
W ten dzień dostałam zastrzyk na pęknięcie
Po dwóch tyg zrobiłam test wyszedł pozytywny superr
Lecz moje beta to jakaś masakra
31.10 109,14
2.11 166,34
Były to inne punkty
Wiec teraz w poniedziałek znalazłam najbliższy punkt by iść do niego dwa razy by sprawdzić
6.11 294,70
8.11 356,47
Miałyście coś podobnego ???
Zero bólów zero plamien
Przeszłam jednego biochema ale beta max 25 i spóźniona @ przyszła
Teraz nic
Ból piersi na maxa a tak nic
Przeszłam w lipcu poronienie chybione
Wiec ciąża pozamaciczna mi jeszcze została
Nie zdziwiłbym się
Sprawdź progesteron.
 

Załączniki

  • 20230921_063643.jpg
    20230921_063643.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 108
Cytuj / Edytuj / Zgłoś

Dzień doberek 🌻 u mnie Lipton, 13dpo i ani cień cienia, temperatura oczywiście ani drgnie 37,05° aplikacja sugeruje @ za dwa dni a ja nie czuje nawet ćmienia. Straciłam nadzieję, bo już powinno coś lekko widać testy mam 10 czułości 😮‍💨 czy coś może być nie tak z moim progesteronem że tyle dni po owu nie ma spadków i ciągle powyżej 37°? Nawet jak nie spadnie przed @?
 

Załączniki

  • b7993592-acb4-4574-9e92-45ff53812022.jpeg
    b7993592-acb4-4574-9e92-45ff53812022.jpeg
    34,8 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Do góry