reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Anelili a jak tam u Ciebie ❓ Kreseczka ściemniała❓
Dziękuję, że pytasz :)) kreska trochę ciemnieje - na zdjęciu są dwa testy, jeden z wczoraj, a drugi z dzisiaj. Zgodnie z zaleceniem gin włączyłam już zastrzyki neoparin i acard. Swoją drogą pierwszy zastrzyk zrobiłam dzien przed tym słabiutkim testem i mam taką niepotwierdzona niczym teorie, że to może pomogło. A zastrzyk brałam przed lotem (też zalecenie gin). I już mi się siniaki na brzuchu robią 😢 poza tym moja głowa dalej mowi, że to pewnie biochem, ale tak myślę, że to może lepiej, bo jak się nie uda znowu, to będzie mniejszy zawód :)

A z innych spraw - przyleciałam dzisiaj na Madere i jest piękna 😍 I pomimo postanowienia, że nie będę się przemęczać, to już 20 tys kroków zrobiłam, nie wchodząc nawet na żaden szlak😅

I ja też nie jestem fanką drwala, zresztą maka w ogóle - mam wrażenie, że mój żołądek to tygodniami trawi 😅 a przy okazji jestem wege, to mały wybór tam zawsze mam :D teraz jestem już oszukana wege, bo dietetyczka kazała mi chociaż ryby jeść podczas staram, a czego się nie zrobi, żeby się udało:)
 

Załączniki

  • 20231109_080859.jpg
    20231109_080859.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 135
Ciężko stwierdzić 🙂 początkowo byłam załamana i wypłakałam swoje. Teraz już kończy się okres i myślę o staraniach 🙂 Z tego wszystkiego nawet nie było ochoty na seks, to jest co nadrabiać 😂.
Dla mnie ten biochem to trochę sygnał, że organizm zaczyna być gotowy i mam cichutką nadzieję, że następna ciąża będzie szybciutko i zdrowa 🙂 jedno tęczowe dziecko już mam, pora na drugie 🙂.
Gdzieś z tyłu głowy oczywiście mam, że miałam ponownie w urodziny taty rzucić "będzie drugi maluszek" ale nie wszystko musi być tak jak zaplanowaliśmy 🙂 Grunt, że mam wspierającego i kochającego męża, resztę się ogarnie
Powiem Ci, że jesteś niesamowicie silna! Jeszcze będzie pięknie :)
 
Ja lubię drwala choć w pierwsze dni robią je na odpierdol bo tyle zamówień 🙈 zawsze przecierpię maczka bo mało kiedy jem w fast foodzie ale drwala zawsze spróbuje 🙂w tym roku jeszcze nie jadłam 🤪
 
Dziękuję, że pytasz :)) kreska trochę ciemnieje - na zdjęciu są dwa testy, jeden z wczoraj, a drugi z dzisiaj. Zgodnie z zaleceniem gin włączyłam już zastrzyki neoparin i acard. Swoją drogą pierwszy zastrzyk zrobiłam dzien przed tym słabiutkim testem i mam taką niepotwierdzona niczym teorie, że to może pomogło. A zastrzyk brałam przed lotem (też zalecenie gin). I już mi się siniaki na brzuchu robią 😢 poza tym moja głowa dalej mowi, że to pewnie biochem, ale tak myślę, że to może lepiej, bo jak się nie uda znowu, to będzie mniejszy zawód :)

A z innych spraw - przyleciałam dzisiaj na Madere i jest piękna 😍 I pomimo postanowienia, że nie będę się przemęczać, to już 20 tys kroków zrobiłam, nie wchodząc nawet na żaden szlak😅

I ja też nie jestem fanką drwala, zresztą maka w ogóle - mam wrażenie, że mój żołądek to tygodniami trawi 😅 a przy okazji jestem wege, to mały wybór tam zawsze mam :D teraz jestem już oszukana wege, bo dietetyczka kazała mi chociaż ryby jeść podczas staram, a czego się nie zrobi, żeby się udało:)
Trzymaj się tam mocno maluchu ! To się nazywa luksus...ledwo powstajesz i już wakacje na Maderze 🤔 myślę, że po takich wakacjach będzie cierpliwie czekać na następne 😂
 
ja pierdziele 😯 a wiesz jaki miałaś dla porównania zanim zaczęłaś marchewkowa terapię?
Tutaj prog w czerwcu, badany ok 7dpo (potwierdzone tylko testami, nie monitoringiem). Tu jeszcze marchewki nie jadłam 🥕 Jakby wtedy była ciąża, to nie wiem, czy byłoby więcej tego proga, czy nie 🤷🏼‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_9741.jpeg
    IMG_9741.jpeg
    151 KB · Wyświetleń: 132
reklama
Do góry