reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Tak, nawet 2 razy w ciągu dwóch miesięcy jeden bez kontrastu, drugi z bo chcieli tętnice szyjne obejrzeć lepiej. Jedyne co znaleźli to zwapnienia w sierpie mózgu. Pamiętam, że zaczęłam wtedy powtarzać, że mam czarno na białym, za mam mózg.
I te zwapnienia nie mają żadnego wpływu? Kręgosłup sprawdzałaś?
 
reklama
Ciekawość dała górę! Laski to jest testowa?? Nie wierzę, że jednak! Nie mam jak i kiedy zrobić bety. Nigdy nie robiłam. Ale teraz stara jestem więc może powinnam?? Jezu co my zrobilismy? 4 dziecko, jakim cudem! Ależ targają mną emocje aaaaaaaaaa!!!

Gratuluję pięknej kreski! ❤️ chyba w listopadzie to pierwsza ciąża tutaj? 😘

Wyjeżdżam na urlop dzisiaj, przejechaliśmy pół Polski do stolicy, bo mamy stąd lot. Nie wchodziłam tutaj kilkanaście godzin i ilość stron do przeczytania robi wrażenie! 😂❤️❤️❤️

Tort piękny! Ja podziwiam, mi to zawsze wyjdzie jak gości nie ma. Jak ktoś ma przyjść, albo ja mam gdzieś wziąć ciasto to oczywiście - za słodkie, za tłuste, zakalcowe 🫣
 
Dziewczyny mąż mnie wczoraj zapytał czy powinien zrobić badanie nasienia. Co o tym myślicie? We wrześniu też już o tym gadał ale wysikałam 2 krechy i temat umarł śmiercią naturalną. Teraz pytania wróciły. Myślicie że jest sens?
Zdecydowanie warto zrobić, zwłaszcza jeśli sam pyta :) nasienie przez lata mogło się pogorszyć, więc będzie wiadomo, że warto się za nie wziąć. A jak będzie dobre, to będziecie mieć spokojniejsze głowy:)

Ja się właśnie dowiedziałam, że kariotypy, na które czekamy będą pod koniec tygodnia, czyli akurat jak będę już na urlopie, więc odbiorę je za kolejne dwa :( wyjątkowo mnie stresują te wyniki, mam wrażenie, że to takie być albo nie być staran :/
 
Już dawno nie byłam. Poprzednio nic nie znalazł neurolog, okulista, laryngolog... Taka moja uroda 🥴
A masz problemy ze sercem? Ja np. Cierpię na migreny (często a aurą) i nigdy dotąd żaden neurolog nic nie znalazł. Ale tak się złożyło, że trafiłam do kardiologa i mam drożny otwór owalny. Podobno on bardzo często jest odpowiedzialny za te bóle z aurą.
IMG_0858.jpeg
 
Zdecydowanie warto zrobić, zwłaszcza jeśli sam pyta :) nasienie przez lata mogło się pogorszyć, więc będzie wiadomo, że warto się za nie wziąć. A jak będzie dobre, to będziecie mieć spokojniejsze głowy:)

Ja się właśnie dowiedziałam, że kariotypy, na które czekamy będą pod koniec tygodnia, czyli akurat jak będę już na urlopie, więc odbiorę je za kolejne dwa :( wyjątkowo mnie stresują te wyniki, mam wrażenie, że to takie być albo nie być staran :/
Bądź dobrej myśli 🤞🤞🤞🤞🤞 wierzę że wyniki będą dobre 🙂
 
Nawet jeśli to jest pierwszą nasza strata a w domu 2 dzieciaków z raczej bezproblemowych ciąż?
Jak analizujmy możliwości to myślimy o tym że strata mogła wynikać z naszego wieku (zbliżamy się do 40), albo z trochę podwyższonego TSH (2,9 gdzie norma do 2,5). No i oczywiście przypadkowa mutacja jakaś trisomia mogła się trafić 😔
Ja bym spróbowała, przynajmniej będziecie wiedzieć na czym stoicie i jaki to może mieć wpływ na przyszłe starania, o ile oczywiście będziecie chcieli 😘
 
reklama
Do góry