reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Cześć dziewczyny!

Właśnie wróciłam do domu z moją córeczką :)
Urodziła się w czwartek o 13 :) Leciutka- 2840 ale długa- 55 cm.

Rodziłam siłami natury bez żadnego wspomagania, tak jak chciałam. Od 10 byłam w szpitalu. Skurcze miałam bardzo dziwne bo prawie dwie godziny co 6 minut, potem kilka skurczów co 4 minuty, dwa skurcze co 3 i w potem już tylko parte.
Jedyny minus- poród twarzyczkowy więc mimo prawie godzinnej walki położnej, nie udało się ochronić krocza.

Pozdrawiam was i trzymam kciuki za "dwupakowe mamy" a rozpakowanym gratuluje
 
reklama
Ewel, to mamy ten sam termin.
Ale ja czekam w domku, wolę to niż szpital. Mąż cały czas czuwa, więc jak coś się rozkręci szybko jedziemy. Na razie dalej skurcze co jakiś czas, ale słabe, chociaż w tej chwili wziął mnie taki mocniejszy ałłłłuuua. Mała się wierci, więc na razie nie jedziemy
 
Gratulacje Malaja!!!! :-).

Chyba też Kasz miala mieć cc ciekawe czy juz po ;-).

Gosikkk powodzenia oby szybko i gładko poszło ;-), ja też jeszcze w dwupaku dziś minął 38 tydzień a brzuch mam taki wielki i cieżki ze hoho...
 
Pieknie!!! :-)
Setdeczne gratulacje dla obu dziewczyn: duzej i malutkiej. Trzymajcie sie zdrowo no i wracaj szybko do formy.
 
Dziewczyny ja się melduje w dwupaku. Termin na 22 wiec może jeszcze chwila i coś zacznie się dziać? Brzuch też mam ogromny! Wczoraj znowu myłam okna... Może pomoże?!w poniedziałek lekarz i położna, zobaczymy co powiedzą ale pewnie nic się nie dzieje bo i spać zaczęłam ciut lepiej,i ogólnie jakoś tak więcej energii mam.

Dziewczyny które już urodziły-wasze dzieciaczki są takie śliczne ze wchodzę co jakiś czas na fotki i sobie oglądam te maleństwa:) coś tylko Sylka i Mama290 i Katarzyna się nie odzywają, mam nadzieje ze wszystko u was ok.
 
reklama
Prawie wszystkie urodziły a ja dalej nie...
Moniqq ja w szpitalu tylko dlatego ze miałam skoki ciśnień i muszą robić mi ktg codzień kilka razy, mierzą ciśnienie tak jest bezpieczniej :)) a ja nie powiem jestem spokojna bardziej niż w domu. Brzuch w nocy boli mnie ale cóż.... Na razie nie rodze

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry