reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Serdeczne gratulacje. Na pewno w czepku urodzony! Piekna data.

My sie właśnie cycujemy. W przyszłym tygodniu ma nas odwiedzic polozna. Mam tez nadzieję, ze zaliczymy pierwszy spacer.
A jak ze spacerami u wczesniejszycg mam? Juz bylyscie?
 
Anushka gratulacje :) Alanek ma 11 dni i jeszcze nie bylismy na dworze. Roznie sie mowi ze po tyg ze po dwoch a nawet po trzech . Ja juz od jutra zaczynam werandowanie 5-10 kombinezon wozek i na balkon co dzien dodam 5-10 min az i mysle ze w przyszla niedziele wyjdziemy na 40-60 minutowy pierwszy spaxerek :) Mam nadzieje ze dobrze to rozegram i ze pogoda nam dopisze :)
 
Ja też czekam, ale czekam w domu. Nie chce się jeszcze kłaść do szpitala, poza tym pewnie by mnie nie przyjęli, bo jestem przed terminem. Dzisiaj w nocy myślałam, że znowu się zaczyna, były skurcze ok. 20 sekundowe co 10 min, ale po godzinie się uspokoiło i zasnęłam :p teraz znowu odczuwam co jakiś czas, czop z krwią cały czas wychodzi i tak to u mnie wygląda. Chciałabym, żeby się już to rozwinęło do końca :) mąż już na urlopie, więc córeczka może wychodzić :)
 
Ja właśnie się zastanawiałem kiedy iść na dwór, jak będzie ładna pogoda to może jutro.
położna mówiła że mogę ale mam patrzeć na pogodę więc zobaczymy.
jak będzie brzydko to będę werandowac na balkonie tylko a jak ładnie to wyjdę na 30 min...


Gosik moniq uparte maluchy ;-) niech już wychodzą :-)
 
Anushka gratulacje !
Gosikk trzymam kciuki za szybki porod. Za pozostale nierozpakowane też.

Na spacer mielismy iść wczoraj.
Zamiast tego leżymy znowu w szpitalu. Żółtaczka i jakieś bakterie w moczu. :(
 
Gosikk ja nie urodziłam tez leżę na patologii... Termin na 19 ciekawe kiedy moja mała wyjdzie juz bym chciała. To mieć za sobą a ja blisko :)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry