reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Angoba, Anushka - gratulacje
dopiero 13 listopada, a juz tyle mamy rozpakowanych mamusiek) czekamy na pozostałych, juz raczej wcześniaków nie będzie u nas
Ja w niedziele wybieram sie na pierwsze KTG jak nie urodze.
 
Ja wlasnie wrocilam od poloznej zaczynamy 38 tydz szyjka zamknieta brzuch mierzy 38 cm czyli od crp mi spada za tydzien mam powozyc mam nastepna wizyte 1.12 i jesli nic sie nie zacznie to 8.12 mam masaz szyjki i zobaczymy co dalej. ... Ewel zycze ci szybkiego rozwiazania. ..
 
Dziewczyny myślałam, że urodzę w nocy. Zaczęło się od bóli wieczornych, które się w nocy nasiliły, potem o godz.4 dostałam plamienie, które trwa do teraz, ale tych silnych skurczy brak.. wszystko się wstrzymało. Mała czuje, ze się rusza. Położna mówi, żeby poczekać jeszcze w domu na odejście wód albo jakbym nie czuła ruchów. No i oczywiście na obfite krwawienie.
Boje się strasznie, niech to się wreszcie zacznie i szybko skończy, bo to czekanie stresuje całą rodzinę :)
 
Moniqq, to juz mysle ze niedlugo urodzisz. Z tym czekaniem to nawet nie wiem, bo duzo dziewczyn mialy strasznie szybki porod, wiec zeby nie spoznic sie.
Aleali, trzymam kciuki zeby akcja szybko sie zaczela, czop z krwia to tez juz raczej sygnal ze blisko porod.
 
Tak dziewczyny ja w szpitalu oxy nic nie dało... Czekam na poród tylko może sam narazie przyjdzie tak mówią lekarze szczególnie ze ktg dobre, ciśnienia tez. :)) trzymam. Kciuki za resztę i pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Gratuluję kolejnym rozpakowanym dziewczynom :-)
Poród.może.zacząć się w każdej chwili ja nie miałam ani rozwarcia, szyjka ciągle taka sama, raz tylko skurcze przepowiadajace jakoś 3 tyg przed porodem i poród przyszedł nagle i szybko ko akcja poszła szybko.
To czekanie najgorsze ja jak w końcu przestałam myśleć że.urodze szybciej a raczej po terminie to wzięło mnie z zaskoczenia :-)
 
Boje się trochę, bo zostałam sama w domu. Mąż wróci po 4 z pracy, mam nadzieję, że do tego czasu nic się nie będzie działo. Rodzice jak coś są w stanie dojechać do 30 min, ale czy to nie jest za późno, czy nie lepiej dzwonić po taxi. Czekam i oby mała zechciała poczekać na tatę :D
 
reklama
Do góry