reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Wogole to dziś rano obudziłam sie z wrażeniem ze nie jestem w ciąży i tak cały dzień meczy mnie dziwne przeczucie chyba wariuje do reszty na stare lata
 
reklama
mama super że wszystko ok :-) nie nakręcaj się bo nie warto.... odczucia zostaw sobie na później.
u mnie wszystko ok :-) dzień za dniem. co dzień większy brzuch....
 
mama290 dobrze, że wszystko ok :)
ja mam usg w poniedziałek i już sie nie mogę doczekać :) najgorsze jest to, że na 100% dostanę skierowanie na tą nieszczęsną glukozę, a to już takie wesołe nie będzie.

Nie wiem jak w innych miastach/szpitalach, ale jak to jest z tą położną środowiskową co po porodzie ma przychodzić do mieszkania? Trzeba się gdzieś zapisać, zglosić? Czy szpital wyznacza czy NFZ czy co i jak? ;)
 
Moze byc z automatu przydzielona jak zaglaszasz dziecko albo sama wybierasz sobie polozna i musisz to zglosis w twojej przychodni ze wybralas inna. Ja juz mam polozna ona prowadzi szkole rodzenia i jest polozna w gabinecie mojego lekarza. Dobra polozna to wazna rzecz wiec sie rozeznaj to ona pomoze ci przy karmieniu w razie czego przy pepuszku. Moja sie smieje ze ona w telefonie ma zdjecia glownie kupek dzieci bo mamy ciagle jej przysylaja czy aby napewno jest prawidlowa. Ja mialam problem z karmieniem i moja dawna polozna mnie olala poprostu z ta juz o tym rozmawialam, zalecila juz kupic sobie banana do karmienia z ktorym teraz spie:-) bo mowi ze pozniej latwiej karmic z roznych pozycji i ze bedzie przychodzila tak dlugo az wszystko zalapiemy
 
Moja położna ze szkoły rodzenia tez jest środowiskowa i mowi ze z chęcią do kazdego przyjedzie. Ale my prawdopodobnie po porodzie juz nie bedziemy mieszkac w wawie a pruszkowie i musze tam ogarnąć. Bo faktycznie dobra położna na prawdę może pomóc.
 
reklama
Do góry