reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mama_32 u mnie normy są takie jak większość źródeł podaje, po 1h do 180 a po 2h do 140, dziwne, że cukier Ci rósł a nie malał w czasie, moim zdaniem będziesz musiała stosować dietę i może skontrolować znów cukier. Brak cukrzycy w rodzinie to niestety niewystarczający argument
 
reklama
Hejka kobitki co do poloznej to do nas przychodzi z poradni pediatrycznej do ktorej dziecko zapisze w szpitalu ale naprawde sa przydatne ja pamietam ze liste z pyt pisalam jak miala przyjsc i zawsze tez byla pod telefonem :)
Co do krzywej to mysle ze konsultacja i jakas lekka dieta i bedzie ok :)
Ja dzis juz po wizycie bylo super o 9 juz gin z oddzialu pogonili bylam druga i na spokojnie zbadal pogadal usg zrobil :) troche mnie zszokowal bo mowi ze synek duzy chlop wg karty i moich wyliczen zaczynamy 27tyg a dzis w usg wyszlo skonczone 28tyg i mlody wazy 1085dkg i gin stwierdzil ze albo bedzie wielki albo ciaza jest starsza o 2tyg :) wiec zostalo cos kolo 10-12tyg i sie zestresowalam bo jeszcze nic nie gotowe kompletnie :)???
Oj cos czuje ze bedzie prezent dla mamusi na urodzinki :)
 
Dokladnie nikt w rodzinie cukrzycy mieć nie musi, aby ją mieć w ciąży. Nie martw się będziesz na diecie i pewnie będziesz kontrolować cukry glukometrem to nic strasznego:))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Mi w sumie tez dziwnie bo uroslo po dwoch godzinach nueznacznie ale mieszcze sie w normach. Dr powiedziala ze jest ok moje wyniki to 72 127 132. Mama32 nie stresuj sie dieta i mierzenie cukru a po ciazy wroci do normy.
 
A ja właśnie siedzę w poczekalni w centrum dziecka i czekam na moją kolej na badania u położnej :) i już mam stresa czy się dogadam z położna. a popołudniu na 17,15 jadę na scan zobaczymy co tam w brzuchu moim słychać :)
 
Ja mam położną ze szkoły rodzenia, mamy dać jej znać jak mały się urodzi i kiedy wychodzimy i ona wtedy przyjdzie, jak najszybciej. W sumie fajnie bo już ją znamy, zajęcia prowadzi fajnie więc myślę, że dobrze będzie:)
 
a ja idę jutro na badanie krwi z tą glukozą; wiem, że to nic takiego jak wyjdzie poza normą, ale i tak mam stresa, zwłaszcza, że ja od zawsze lubię słodycze, teraz staram się hamować ale nie jest łatwo;) no i mam nadzieję, że żelazo mi bardziej nie spadło :/
 
reklama
Do góry