reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja muszę zacząć zwracać uwagę czy czuję koniaczki bo mam wrażenie że od wczoraj tylko boksuje rączkami...
Szczerze nie pamiętam już jak to było pod koniec ciąży
 
reklama
Mama ale tetno prawidlowe nie za niskie nie za wysokie. Dla swietego spokoju mozesz jechac na ktg teraz przynajmniej wiesz ze jest ok ze swerduszko bije prawidlowo
 
Właśnie tętno jest miarowe spadków nie ma i jeszcze wlazł mi tak nisko ze trudno określić gdzie głowa a gdzie dupka mam przyjechać na 18 bo dużo bab jest wiec jeszcze godzinka już sie umówiłam z kolega ze mnie zawiezie i poczeka za mną
 
Mama, to dawaj znac jak po ktg.
Ja dziś byłam u lekarza, wszystko ok, tylko jakieś niske cisnienie 105/60 (to chyba na to zalamanie pogody). Przytylam od poczatku ciazy 4,5 kg ale z tego az 2 kg za ostatni miesiac (lody na Baltyku i frytki!!!). Na usg zapisana bylam w 30 tygodniu ciazy ale moj prowadzocy chce zrobic po 32 tygodniu, wiec bede miala kolejne w 33 tygodniu. I te weneryki tez powiedzial ze po 32 tygodniu powtorzymy.
Odwiedzialam tez moj zespol w pracy, miesiac juz leniuc**je i sie przyzwyczailam do tego, nie spieszy mi sie wracac :)
 
Cheetah ja mam tez niskie ciśnienie wypije kawe podskoczy do 110/50 ostatnio mialam60/40 mnie tylko puls rośnie zaliczyłam najwyższy już 140 ja mam usg w 34 żeby określić wagę i zrobić pomiary az sie boje ze urodzi sie wielki chyba dostałam d3 a nie placebo i dlatego ja coraz większa jestem
 
Mama, uuu, 60/40 - to bardzo niske, dobrze ze kawa pomaga.
Ja ogolnie mam 120/70, wiec nie wiem, dlaczego dzis tak sie obnizylo, ale polozna powiedziala ze jest ok.
 
Dziewczyny a pod koniec ciąży te ruchy czuć słabiej?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


Ja nie czułam słabiej.
One się zmieniają z każdym tygodniem, pod koniec to już nie kopniaki, ale takie wiercenie, dziecko wypycha różne części ciała, brzuch się deformuje- czasami jest całkiem krzywo :) Ale ja do końca czułam mocne i częste ruchy.

Ja też mam zwykle niskie ciśnienie- 80/60. Lekarz się cieszy, ja mniej :)
 
reklama
Hej dziewczęta,

Mama290 u mnie w zeszlym tygodniu byl taki dzien i noc ze tez nie czulam prawie ruchow i juz kazdemu mowilam ze dziwne i na sile slodkie jadlam. Ale po 2 dniach za to tak mi w nere kopał ze pozalowalam ze spokoju nie docenilam :-) Daj znac jak po badaniu ale ja jestem dobrej mysli ze bedzie dobrze :*

Ja dzis po glukozie ochydne wstretne to bylo noz tak slodkiej rzeczy jeszcze nie mialam w buzi staralam sie szybko tak jak radzilyscie ale nawet nie chcialo mi sie to rozpuscic w tak malej ilosci wody. Oczywiscie jak wrocilam glowa mnie rozbolala i slabo mi bylo takze przespalam ze 3 godziny. No ale dalam rade. jestem przekonana ze gdybym robila takie badanie w I trymestrze to wylądowala by glukoza w ubikacji. Teraz juz mnie nie odrzuca az tak od slodkiego wrecz przeciwnie. Ciekawe jak z wynikiem.

Morfologia oczywiscie sie pogorszyla bo jakby inaczej znow spadek hemoglobiny itp. no nic.
 
Do góry