reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mama najgorsze jak przechodzi przez gardło wiec słomka chyba nie pomoże hehe. Ja to pójdę łyk za łykiem szybko bo delektować się nie da a fuj:)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Hej dziewczyny ja niby na urlopie ale czytam was na bierzaco. Pogoda nie zachęca ehh trafil nam sie chyba najslabszy tydzien ale co zrobic :) Moj mąż powiedzial ze dzieci szybko zaczna poznawac cudze kraje bo on nad baltyk to góra na weekend pojedzie. W sumie racja bo cenowo wychodzi podobnie tak tu zdzieraja a pogoda loteria. To sobie pomarudzilam wypijam kawe i idziemy na plażę bo nawet slonce wychodzi. Gosik w nosie miej co gadają w przychodni masz sie pchać i juz olej dziadkow. Mi jeden powiedzial ze tez chcialby być w ciazy bo teraz taka moda ze wszedzie bez kolejki. W autobusie zazwyczaj mnie puszczają ale jak nie a jade długo i mi duszno to podchodze do kogos młodego ladnie usmiecham i prosze zeby ustąpił. Ciaza to nie choroba ale gleba w autobusie czy wdychanie chorych w przychodni to raczej nie dla nas. To krótki okres trzeba upominać sie o swoje i nie patrzec co gadają.
 
trafil nam sie chyba najslabszy tydzien
oby się coś poprawiło bo ja jadę w sobotę. Już postanowione, że to pierwszy i ostatni raz ale chciałabym się polskim morzem miło zaskoczyć

ja dzisiaj byłam na glukozie
musiałam sama kupić w aptece 75 gram
piłam z cytryną więc jakoś poszło
dużo lepiej niż poprzednim razem bo wtedy to miałam problem z wypiciem całości tak mnie dźwigało
po jakiejś godzinie przestało mnie mulić

krew miałam pobieraną 2 razy
na dzień dobry i po dwóch godzinach
na szczęście u mnie położna pobiera więc nie musiałam czekać w kolejce między chorymi
 
Ostatnia edycja:
A ja z wakacjami muszę poczekać może nawet do września, bo nie wiemy kiedy D. dostanie urlop. Mają czas żeby go wysłać do końca września. I chyba za daleko się nie ruszymy, bo znalazłam fajne domki nad jeziorem około 15 km za naszym miastem. I chyba się skusimy, bo już dawno nie odpoczywałam na domku w lesie. Morze mi się już znudziło, a w góry z takim bebzunem jaki będę mieć nie ma sensu no i cała Polska do przejechania w dół.
 
Kasieczna moj jeździ pod dobre miasto co do tej glukozy to nie piłam wiec sobie pomyslałam ze pomysł ze słomka może być dobry :) u mnie pije sie taka orenzadke z glukoza taki napój energetyczny
 
No właśnie i jak sobie pomyśle ze tu dzieci kupują ten napój w sklepie to mnie aż trzęsie bo to w sumie 50 g glukozy jest jednak
 
pijecie herbatę z pokrzywy? niby ma dużo żelaza ale zdania w internecie są podzielone, a do swojej doktorki idę dopiero za 3 tyg...:/
 
Cześć Dziewczyny
Całe wieki mnie tu nie było. Pisałam z Wami z samego początku ( nie liczę, że ktoś mnie jeszcze pamięta ;). Podczytuję Was od czasu do czasu. Szczególnie wątek wyprawkowy bo to teraz u mnie temat numer jeden hehe.
Liczę, że teraz zagoszczę już na stałe.

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry