reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Odpuściłam sobie aktywność na forum. Ciągle miałam jakieś złe przeczucia...wolałam się wyciszyć i jak najmniej korzystać z "dobrodziejstw" internetu ;) dr google to zło hehehe
 
reklama
Obecnie ok.
2 tygodnie temu wylądowałam w szpitalu z twardnieniem macicy + bólami w krzyżu. Przeszło pfu pfu
Na połówkowym dziewczynka na 100% ale "dowodu" nie widziałam na własne oczy więc śmieje się, że uwierzę dopiero jak zobaczę po porodzie. Niestety przy następnych usg nie dało się podglądnąć co tam kryje między nogami.
 
standardowo - 3 dni. 2xkroplówka z magnezem. przeszło jeszcze tego samego dnia co przyjechałam na izbę więc nic więcej nie dawali.
 
To nie źle ze zostawili bo ja miałam podobnie ale dostałam czopki przeszło po. Nich na ktg nie było skurczy i puścili do domku :)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Jakie te czopki? Mi nawet ktg nie robili... u mnie przyjezdzając do szpitala ma się jak w banku, że zostawią hehe
 
Ja byłam w szpitalu polozniczo - ginekologicznym zrobili usg, zbadali, ktg. A czopki to scopolan one są na receptę. Receptę tez na nie dostałam mam brać. Gdyby była powtórka. Ewentualnie gdyby te napinania były regularne to przyjechać ale. Na szczęście nie mam... Bardziej juz chyba te skurcze braxtona które są. Normlane

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
no ja też w poł-gin , sądziłam, że za wcześnie na ktg więc nawet nie pytałam. dobrze, że u Ciebie też szybko przeszło
 
reklama
pijecie herbatę z pokrzywy? niby ma dużo żelaza ale zdania w internecie są podzielone, a do swojej doktorki idę dopiero za 3 tyg...:/
Ja pijé i jestem zadowolona bardzo z dziaøania.

Nic nie wiem o podzielonych zdaniach. Z tego co ja wiem to sié bardzo poleca. A o co chodzi z podzielonymi zdaniami?
 
Do góry