reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

U mnie od kilku dni pogoda dziwna niby ciepło, ale pochmurno czasem słonko wyjdzie. Dobrze ze przynajmniej nie pada bo niecierpie deszczu. Może się zbiorę i pójdę na jakiś spacer czy plac zabaw z córką :)
 
reklama
Tak ona ale to tak na jeden dzien ja nie mam daleko do twojego miasta :-). ..
Dzieki mamba wozek tez fajny ...

Sylka ja mam w planach zrobic barszczyk :-) i leniuchowac reszte dnia :-). ..
 
Aaa taka.jednodniowa wycieczka. Tez tak właśnie z mężem lubimy jak ma wolne pojechać gdzieś na cały dzień. To polecam ci jechać też bo to zaraz obok 5 min do portland tam też jest ładnie. Tydzień temu właśnie zrobiliśmy sobie wycieczkę na portland i potem bormouth. Kinia ja nie byłaś w Durdle Door to tam kiedyś pojedz tam kręcili piratów z Karaibów. A to ty mieszkasz w bristolu? Jak się nie mylę
 
Tak w Bristolu a nie tam tez nie bylismy ale moze uda nam sie tam pojechac maz ma tydzien wolnego a ja moze zalicze chorobowe zobaczymy. ..
 
Ja tez dzis leniu****e zrobimy z mezem razem obiadek i przed tv ciut poczytam ksiazki:-)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
My rano bylismy nasz stary naroznik oddac do caritasu bo jest w dobrym stanie i moze komus sie przyda i zaraz przywioza mi nowe sofy bo jednak kupilsmy sofy a nie rogowke znowu. I czeka mnie kolejny remont chce corce zrobic nowy pokoj. Taki juz dla panienki bo teraz ma taki dla 4-5 latki. Ale nie chce mi sie w te upaly tego balaganu znowu.sama sobie wybrala meble i kolor scian. Beda takie mebelki tylko lozko troche inne. I jasno pistacjowe sciany.
 

Załączniki

  • 1434284093954.jpg
    1434284093954.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 35
My leniu****emy na ogródku działkowym. Mąż z synem śpią w hamaku a ja mam święty spokój :-)

Czy któraś z Was używała fasolki do karmienia również do spania w ciąży? Wiem, że są takie specjalne duże pod brzuch ale nie chcę takiego wielkiego rogala.
 
Ja mam rogala do karmienia i spis z nim. Nie jest pewnie taki wygodny jak ta wielka poducha ale podtrzymuje mi brzuch i chyba nie będę się pakować w jeszcze jedna poduche bo chyba nawinal się samochód dla mnie wiec czeka nas większy wydatek
 
A masz Motherhood czy inny?

Mi się właśnie auto zepsuło. Temp. silnika doszła do końca skali. Na szczęście do domu nie było już daleko ale przy 30 C na dworze musiałam jechać z rozkręconym na maksa ogrzewaniem :baffled:
 
reklama
Do góry