reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Kasieczna super ja na swoje nadal czekam... ja dzis mialam bardzo aktywny dzien rano do lekarza potem popralam posprzatalam ugotowalam objad :-) pogoda super :-)
 
Hej dziewczyny Gratulacje super wiadomosci !!! Ja od weekendu dalej zalatana dzieki Bogu jutro wolne a w sb to nieszczesne wesele i bedzie z glowy :)
Ja dzis tez opralam co sie dalo pogoda 30 stopni ale teraz sie zanioslo i licze na jakas burze :)
Mnie tez zaczelo pobolewac i czuje jak sie wszystko rozciaga no i te nasze biedne kregoslupy...
Nie udalo mi sie umowic do mojego gin na ten tydzien bo wybyl nad morze ale 11go ide :)
 
uff chwila wolnego...ja przed tym urlopem mam tyle roboty, że ledwo ogarniam, nawet na forum nie mam czasu :( cieszę się, że z waszymi maluchami wszystko gra. mój dalej milczy chociaż ostatnio ciągnął mnie brzuch- ale to chyba macica się rozciąga ;) a jutro ruszamy na jezioro na długi weekend i wreszcie zasłużony odpoczynek
 
Anastazi super ze juz wiesz:) Dziewczyny a jak u was z siusianiem bo czytam ze powinno sie uspokoic w drugim trym. A ja w nocy wstaje ze 3 razy. W dzien tez dosc często ale jeszcze znosnie. Wprawdzie duzo pije. Ale po 3 razy to ja nigdy nie latalam w nocy...
 
Sylwka ja w nocy wogole nie wstaje do kibelka (póki co) ale w pierwszej ciąży chyba z 10 razy i to od początku do końca ciąży. ...
 
reklama
Do góry