reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Sylka ja też często latam nie przejmuj się ja już nie jestem w stanie przespać nocy bez wstawania a wychodząc gdzieś nie pije nic pół godziny przed wyjściem...
 
reklama
Miniaaa ale fajny ten bujaczek znalazlas myslalam o jakiejs kolysce malutkiej do nas do sypialni ale to wydaje sie byc super rozwiazaniem ! :)
Dziewczyny ja dzis siedzialam na dzialce przez ponad 3h i 5 razy bylam siusiu bo kawka a potem 1,5l wody :)
 
Kinia, ja mam czerwone plamki na podbródku, okropnie, nawet krem od dermatologa nie pomógł a ze sterydami nie chce bo sie boje o dziecko.
 
Ja wstaje w nocy czasami nawet dwa razy. A przed wyjściem nawet jak staram się mniej pić to czasem nie wytrzymuje.
Kinia ja w.tej ciąży mam straszna cerę wiecznie mi coś na twarzy wychodzi :/
 
Dziewczyny uzywalyscie kiedys lokomovid dla dzieci? Pytam bo moja corka nie chce polykac tabletek a wymiotuje podczas podrozy ...
 
reklama
Do góry